Strona główna

Absolwenci

17371 dni temu od UEP

Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI został przygotowany z myślą o osobach najbardziej zagrożonych wykluczeniem na rynku pracy oraz narażonych na stereotypizację, czyli osobach powyżej 50 roku życia, młodych bez doświadczenia zawodowego oraz osobach niepełnosprawnych. Stowarzyszenie WIOSNA w ramach projektu wspierać będzie nowatorskie pomysły, które przyczynią się do wypracowania szybszych, tańszych i bardziej efektywnych rozwiązań problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ POMYSŁ NA INNOWACJĘ Wejdź na stronę www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator i zapoznaj się z regulaminem udziału w projekcie wraz z załącznikami. Następnie wypełnij i wyślij elektroniczny formularz zgłoszeniowy (II tura rekrutacji trwa od 7 sierpnia do 6 września 2017r.). Po przesłaniu wypełnionego formularza śledź wyniki naboru na stronie!

17371 dni temu od UEP

Pracownicy Katedry Statystyki i Demografii na Wydziale Ekonomii UEP w ramach grantu badawczego pt. "Uwarunkowania i konsekwencje decyzji życiowych ludności na przykładzie Wielkopolski" zapraszają studentów wszystkich wydziałów do wzięcia udziału w badaniu ankietowym na wyżej wymieniony temat - w charakterze ankietera. Za wykonywaną pracę przewidziane jest wynagrodzenie :) Oferty szukaj tu: http://ue.poznan.pl/pl/studenci,c172/oferty-pracy,c226/

17371 dni temu od UEP

Lubisz poznawać nowych ludzi? Chcesz podszkolić angielski lub inne języki? Chciałbyś/chciałabyś poznać inne kultury, bo nie ma możliwości wyjechać za granicę? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to ESN UE Poznań szuka właśnie Ciebie!

ABSOLWENCIE zapisz się na NEWSLETTER
Imię
Nazwisko
E-mail
Wydział
Kierunek studiów
Stopień studiów
Rok ukończenia
Tryb studiów

Płeć