1000 Europe’s Fastest Growing Companies


Financial Times to jeden z liderów prasy gospodarczej na świecie. Zapewnia dostęp do informacji oraz usług całej światowej społeczności biznesu. Co roku publikuje ranking 1000 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw.


Grupa TENSE znalazła się w wyżej wymienionym rankingu jako jedyna agencja SEO z Polski. Oprócz niej zostało wyróżnionych 19 innych rodzimych firm, działających głównie w branży technologicznej. Firma w ogólnej kwalifikacji uplasowała się na 331 miejscu.

To nie pierwsze wyróżnienie tej firmy zajmującej się pozycjonowaniem od ponad 8 lat. W 2016 roku zdobyła miano Poznańskiego Lidera przedsiębiorczości, w tym samym i kolejnym roku znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte (Technology Fast 50), by dumnie zająć tak wysokie miejsce w ogólnoeuropejskiej kwalifikacji dziennika Financial Times.

W tym czasie Grupa TENSE rozwinęła się w kierunku kolejnych usług w zakresie marketingu internetowego. Obecnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewnia swoim klientom rozwój biznesu w Internecie zgodnie z ideą inbound marketingu, przy pomocy: pozycjonowania, mediów społecznościowych, content marketingu, marketingu wizerunkowego, kampanii PPC, tworzenia stron internetowych i ich optymalizacji oraz modyfikacji.

Ten dynamiczny rozwój został już wielokrotnie dostrzeżony. Agencja posiada oficjalny status Google Partner Premiere, który potwierdza jakość usług, firma brała również udział w programie Google Rising Stars, dedykowanym najszybciej rozwijającym się agencjom marketingowym.

 

Link do rankingu Financial Times

https://ig.ft.com/ft-1000/2018/