Aktualności

Orange Fab – akcelerator o zasięgu globalnym

19 marca, godz. 15.00 sala konferencyjna A, budynek 406, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy
Orange Polska zaprasza inżynierów, programistów, projektantów i przedsiębiorców do polskiej edycji Orange Fab – programu wspomagającego rozwój małych, innowacyjnych firm, tzw. start-up’ów.

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, posiadasz działający, zaawansowany technologicznie, ale jeszcze nie wystarczająco dojrzały rynkowo produkt lub usługę, nie czekaj, zgłoś się do programu. 

Właśnie rusza polska edycja programu Orange Fab. Wybrani uczestnicy mają szansę stworzyć ofertę z Orange, zdobyć inwestora oraz uzyskać dofinansowania na rozwój swojej firmy. W najbliższą środę 19 marca o godzinie 15.00 organizatorzy projektu zapraszają na spotkanie informacyjne.  Spotkanie poprowadzi Jacek Frankowski z Orange Labs, ekspert Orange Fab.

  

Orange Fab to zaplanowany na dwanaście tygodni program umożliwiający start-up’om skupienie się na rozwoju, wdrażaniu usług oraz tworzeniu produktów doskonalących obecne rozwiązania telekomunikacyjne. Aby im to umożliwić, Orange łączy własne doświadczenie w branży telekomunikacyjnej z doświadczeniem mentorów wywodzących się z lokalnych ekosystemów technologicznych. Dostarcza start-up’om m. in. wsparcia finansowego i logistycznego oraz ułatwia kontakty z ekspertami mogącymi wesprzeć ich w rozwinięciu własnego biznesu.

Firmy zaproszone do etapu akceleracji będą mogły czerpać z wiedzy eksperckiej Orange podczas wykładów, warsztatów i sesji panelowych z zakresu marketingu, reklamy, rozwoju produktu, projektowania, aspektów prawnych czy pozyskiwania funduszy. Z każdym start-upem będą pracowali mentorzy Orange – menadżerowie i liderzy opinii w obszarze doradztwa biznesowego, marketingu produktów i technologii, którzy pomogą rozwinąć produkt.

W ramach programu firmy uzyskają dostęp do zasobów technicznych i marketingowych Orange Polska, kanałów komunikacji  (w tym mediów społecznościowych), kanałów dystrybucji Orange. Mogą otrzymać także dofinansowanie w wysokości do 40 tys.zł. Zostanie im udostępniona do pracy przestrzeń biurowa w warszawskim Orange Labs – przyjazne i inspirujące środowisko pracy, sale konferencyjne oraz możliwość korzystania ze sprzętu biurowego. Jako zwieńczenie 12 tygodni akceleracji przedsiębiorcy zaprezentują rezultaty swojej pracy podczas Demo Days w Warszawie

Informacje dodatkowe

 

http://blog.orange.pl/technologiczny/entry/orange-polska-zainwestuje-w-innowacyjne-start-up-y

http://orangefab.pl

 

Jest jeszcze czas

 

Zgłoszenia można przesyłać do 24 marca br. 

 


Spotkanie informacyjne

19 marca, godz. 15.00 sala konferencyjna A, budynek 406
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy

https://www.facebook.com/events/666009893460763/