Drogie  Koleżanki!

Drodzy Koledzy!

Pragniemy poinformować,  że  w roku bieżącym przypada 85 rocznica powołania Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Handlowej w Poznaniu,  a w  roku przyszłym Uczelnia nasza będzie obchodzić okrągłe 90 –lecie swojego istnienia.

W związku z tymi rocznicami Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UEP - na wniosek grupy inicjatywnej byłych członków studenckich  zespołów teatralnych działających w naszej  Uczelni w latach 1961-1970 - podjął się zorganizowania koleżeńskiego spotkania tych wszystkich, którzy angażowali się w działalność studenckich grup teatralnych „Pegaz” i „Pegazik”. Chcemy wspólnie z Wami  odbyć sentymentalną podróż w czasie, jak również odnowić koleżeńskie kontakty. Proponowane spotkanie  będzie też okazją do  odwiedzenia gościnnych murów dostojnej Alma Mater, choć po tylu latach od ukończenia Waszej edukacji nasza Uczelnia mocno się zmieniła. Nowoczesne multimedialne sale, ciekłokrystaliczne ekrany, jasne korytarze, nowe gmachy itd., to ewidentne zmiany jakie można dostrzec na każdym kroku. Zapewniamy Was jednak, że wszędzie odnajdziecie swoje wspomnienia.

Dlatego też w ramach obchodów „Dni Uniwersytetu Ekonomicznego”, które przypadają na 25 i 26 lutego br. a także wpisując się w obchody wspomnianych wyżej jubileuszy organizujemy spotkanie byłych wykonawców, reżyserów, scenarzystów, członków  służb technicznych, słowem  wszystkich, którzy wnieśli jakikolwiek wkład w studencką działalność kulturalną na tym polu.

Zapraszamy zatem serdecznie  w czwartek 26 lutego 2015 r. na  spotkanie w gronie dawnych Kolegów z władzami Uczelni, zwiedzenie nowego Centrum  Usług Elektronicznych oraz  spotkania na  wieczornej gali. Szczegółowy program  prześlemy po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa.

Oczekujemy potwierdzenia udziału w spotkaniu do końca  stycznia br. wraz z wypełnioną ankietą. Zainteresowanym oferujemy pomoc w uzyskaniu noclegu w  dniach 26 - 27 lutego br.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane ze spotkaniem proszę kierować do kol. Marka Makieły tel.604269663,  e-mail : marekmakiela@tlen.pl, a zgłoszenie,  ankietę oraz ewentualne pamiątki dot. teatrzyków przesłać na adres Stowarzyszenia Absolwentów UEP.

Prezes SAUEP

mgr Zbigniew Igliński