Aktualności

XX Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

Trwają zapisy!
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu współorganizuje 23 i 24 kwietnia 2017 r. XX Poznański Festiwal Nauki i Sztuki.

W niedzielę 23 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu na Otwarty Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim. W godz. 11:00-16:00 odwiedzić można będzie stoiska poznańskich uczelni i jednostek miejskich. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wspólnie z Aquanet SA przygotowuje liczne gry i zabawy o tematyce wodnej i ekonomicznej skierowane głównie do dzieci. O godz. 13:00 odbędzie się oficjalna Inauguracja XX Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki z udziałem JM Rektora UEP prof. dr. hab. Macieja Żukowskiego, prof. zw. UEP.

Na poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. przygotowaliśmy w murach naszej Uczelni ponad 60 wydarzeń: warsztatów, wykładów, gier oraz konkursów. Zajęcia o szeroko ujętej tematyce ekonomicznej przybliżą dorobek naukowy naszego Uniwersytetu, pozwolą uczniom zasiąść w prawdziwych salach wykładowych, wysłuchać profesjonalnych wykładowców i wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez studentów UEP.

Swój udział w wydarzeniach na UEP zgłosiło już niemal 40 szkół oraz kilkudziesięciu uczestników indywidualnych. Nadal można zapisywać się na wydarzenia organizowane na UEP w ramach XX Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Szczegółowe informacje o wolnych miejscach znajdują się w plikach do pobrania.

Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez przesłanie maila na adres festiwal[at]ue.poznan.pl lub za pośrednictwem formularzy dostępnych pod wydarzeniami na stronie internetowej festiwal.amu.edu.pl