Charytatywna akcja „Fura Szczęścia” zorganizowana została przez studentów specjalności komunikacja w biznesie (Wydział Zarządzania). Tegoroczne przedsięwzięcie miało na celu wesprzeć Świetlicę Socjoterapeutyczną „Nibylandia”, która poprzez swoją działalność chce wyrównać szanse wychowanków na dobry start w dorosłość, jednocześnie zapewniając namiastkę spokojnego dzieciństwa. Instytucja dokonuje tego poprzez rozwijanie zainteresowań i zdolności dzieci oraz wyrównywanie braków w nauce.


W ciągu czterech miesięcy w ramach „Fury Szczęścia” odbyła się impreza taneczna w Clubie Chic, energetyczny maraton „Zumba z Furą” na terenie Politechniki Poznańskiej, warsztaty teatralne, w których udział wzięli podopieczni świetlicy, charytatywna aukcja podczas Gali b4KwB oraz aukcja internetowa, a także wieńczący całą tegoroczną edycję akcji, nocny bieg charytatywny „York Fura Świetlików 2017”, w którym wzięło udział ponad 300 osób.


Podczas wydarzeń w ramach „Fury Szczęścia” udało się zebrać 40 255 zł na remont Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”.