Już 25 maja o godzinie 9:00, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, odbędzie się nietypowy - bo nieprogramistyczny – Hackathon. Wydarzenie organizuje Katedra Informatyki Ekonomicznej! Uczestnicy będą mieć 10 godzin na zmierzenie się z tematem: „My digital footprint”.

 

Nie narzucamy dziedziny, dla której ma zostać przygotowane rozwiązanie – każda grupa dostosowuje ją do własnych zainteresowań. Ograniczeniem jest konieczność wykorzystania w rozwiązaniu profilu użytkownika, tworzonego na podstawie jego danych z jednego, bądź wielu źródeł (np. media społecznościowe, połączenia telefoniczne, wiadomości SMS/MMS itd.).

 

Od uczestników wymagana jest znajomość języka angielskiego, nie trzeba natomiast posiadać umiejętności technicznych, aby wziąć udział w konkursie.

 

Na początku hackathonu zostaniecie wprowadzeni w tematykę oraz zostaną przedstawione przykładowe narzędzia, które możecie wykorzystać. Podczas pracy będziecie cały czas wspierani przez ekspertów, a w czasie przerwy posilicie się pyszną pizzą!

 

Za zdobycie miejsc na podium, dla wszystkich członków drużyny, do wygrania jest czytnik Kindle Paperwhite 3, za drugie miejsce - mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 2S, a za trzecie - bezprzewodowe słuchawki Sony.

Dodatkowo każdy z uczestników dostanie zestaw startowy, który na pewno przyda się podczas rywalizacji.


Hackathon jest skierowany do studentów wszystkich uczelni w Poznaniu.
Stwórz swoją 2-4-osobową grupę ze znajomymi z innych uczelni! 


Na zgłoszenie się macie czas do 18.05. Czekamy na Was! Liczba miejsc ograniczona!