Zachęcamy do głosowania na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w plebiscycie gospodarczym "PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015" w Kategorii: DUMA REGIONU.


Zapraszamy serdecznie do oddawania głosów w plebiscycie gospodarczym PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS 2015 organizowanym przez magazyn Biznes Regionów | The Regions’ Business i portal www.bizneswielkopolski.pl

Każdego dnia mogą Państwo oddać swoje głosy na wybranych kandydatów w pięciu różnych kategoriach: DUMA REGIONU, NAJLEPSZY WIZERUNEK, OSOBOWOŚĆ W BIZNESIE, NAJLEPSZA USŁUGA I NAJLEPSZY PRODUKT. Firmy i osoby, które znalazły się na listach do głosowana zostały wytypowane i nominowane do tytułu PROUD OF YOU – DUMNI Z WAS przez Lożę Wielkopolską Business Centre Club i Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową. Tegoroczna edycja plebiscytu odbywa się pod patronatem tych instytucji. Swoje nominacje przedstawiła także redakcja.


Głosować można raz w ciągu doby z jednego adresu IP, oddając jeden lub kilka głosów w każdej kategorii. Głosy oddawać można do środy 15 czerwca 2015 r. (włącznie) pod adresem: www.bizneswielkopolski.pl

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 18 czerwca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w Gmachu Głównym Uczelni - al. Niepodległości 10, sala nr 111a, początek o godzinie 16:30. 

Organizatorem plebiscytu jest wydawnictwo Biznes Regionów | The Regions’ Business i portal bizneswielkopolski.pl