Studenci

Kariera

17374 dni temu od UEP

Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI został przygotowany z myślą o osobach najbardziej zagrożonych wykluczeniem na rynku pracy oraz narażonych na stereotypizację, czyli osobach powyżej 50 roku życia, młodych bez doświadczenia zawodowego oraz osobach niepełnosprawnych. Stowarzyszenie WIOSNA w ramach projektu wspierać będzie nowatorskie pomysły, które przyczynią się do wypracowania szybszych, tańszych i bardziej efektywnych rozwiązań problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ POMYSŁ NA INNOWACJĘ Wejdź na stronę www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator i zapoznaj się z regulaminem udziału w projekcie wraz z załącznikami. Następnie wypełnij i wyślij elektroniczny formularz zgłoszeniowy (II tura rekrutacji trwa od 7 sierpnia do 6 września 2017r.). Po przesłaniu wypełnionego formularza śledź wyniki naboru na stronie!

17374 dni temu od UEP

Pracownicy Katedry Statystyki i Demografii na Wydziale Ekonomii UEP w ramach grantu badawczego pt. "Uwarunkowania i konsekwencje decyzji życiowych ludności na przykładzie Wielkopolski" zapraszają studentów wszystkich wydziałów do wzięcia udziału w badaniu ankietowym na wyżej wymieniony temat - w charakterze ankietera. Za wykonywaną pracę przewidziane jest wynagrodzenie :) Oferty szukaj tu: http://ue.poznan.pl/pl/studenci,c172/oferty-pracy,c226/

17374 dni temu od UEP

Lubisz poznawać nowych ludzi? Chcesz podszkolić angielski lub inne języki? Chciałbyś/chciałabyś poznać inne kultury, bo nie ma możliwości wyjechać za granicę? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to ESN UE Poznań szuka właśnie Ciebie!

Jak do nas trafić?