Studenci

Kariera

 

Jesteś zainteresowany pracą w administracji publicznej? Chcesz się uczyć i otrzymywać stypendium? Kształcenie w Krajowej Szkole Administracji Publicznej zapewnia absolwentom uczelni wyższych znakomity początek rozwoju profesjonalnej kariery w administracji publicznej. Podczas nauki słuchacze zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnej administracji, odbywają unikatowe staże zawodowe za granicą i w kraju oraz intensywnie uczą się języków obcych. Słuchacze otrzymują: stypendium, gwarantowane ubezpieczenia społeczne oraz możliwość zakwaterowania w Kolegium KSAP. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Szkoły 5 grudnia 2017 r. sala 418 (budynek główny), godzina 11.00. Zgłoszenia: bk@ue.poznan.pl (w temacie maila KSAP)

 

Studia w Kolegium Europejskim i stypendia MSZ RP Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego! Termin składania podań to 17 stycznia 2018. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, oferty stypendialnej oraz programów akademickich można znaleźć na stronie internetowej Kolegium Europejskiego www.coleurope.eu oraz na stronie internetowej kampusu w Natolinie www.coleuropenatolin.eu. Kolegium Europejskie jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w studiach podyplomowych z szeroko pojętej europeistyki. Kolegium zostało założone w 1949 roku w Brugii (Belgia), a w roku 1993 do Kolegium dołączył kampus w Natolinie.

 

Najnowsze wiadomości z rynku pracy! Darmowe wydawnictwa "Pracodawcy 2017/2018" "Careers in Poland" "Kariera w Finansach i Bankowości" czekają na Was w naszym Biurze. Zapraszamy po lekturę!

Jak do nas trafić?