14 Aviation Student Research Workshop

and European Prize in Aviation Economics and Management

Zapraszamy do udziału w corocznych warsztatach dla młodych naukowców prowadzących badania na rynku lotniczym (Aviation Student Research Workshop), które odbędą się w dniach 03 i 04 lipca 2017 w Amsterdamie i udziału w konkursie o europejską nagrodę w dziedzinie ekonomii i zarządzania lotnictwem. Zwycięzca zostanie zaproszony na 6th European Aviation Conference, która odbędzie się 13 i 14 Listopada  2017 w Dublinie.

Rozbudowa infrastruktury lotniskowej, ekspansja i ewolucja tanich przewoźników, zrównoważony rozwój, liberalizacja i prywatyzacja ... lista gorących tematów w lotnictwie jest długa i przyciąga coraz większą liczbę studentów, których głównym zainteresowaniem badawczym jest rynek lotniczy. Często studenci nie mają kontaktu z innymi naukowcami w swojej dziedzinie badań. German Aviation Research Society (G.A.R.S.) zaprasza wszystkich studentów studiów licencjackich, magisterskich, dyplomowych i doktoranckich, do zaprezentowania swoich prac badawczych w ramach 14 Aviaiton Student Research Workshop. Warsztaty są otwarte na wszystkie tematy z zakresu ekonomii i zarządzania lotnictwem. Rekomendujemy badania interdyscyplinarne. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponieważ badania są zawsze w toku, zachęcamy studentów do zaprezentowania swojej pracy naukowej na dowolnym etapie. Zapewni to cenne informacje zwrotne oraz możliwość pozyskania  nowych źródeł informacji. Bardziej zaawansowane badania można prezentować w formie prezentacji multimedialnej, natomiast badania na wczesnym etapie rozwoju można prezentować w formie plakatu na sesji plakatowej.

Zgłoszenia osób zainteresowanych  prosimy kierować do 30.05.2017 (prezentacje) lub 15.06.2017 (plakat) do dr Soni Huderek-Glapskiej (sonia.huderek@ue.poznan.pl), która jest członkiem GARS i koordynatorem zapisów studentów UEP na Warsztaty.

Szczegóły na stronie