Dyrektor:

Mgr Ziętek Anna 

anna.zietek@ue.poznan.pl

tel. 61 856-95-53

tel. 61 856-92-51

Budynek B, I piętro, p. 110


Zespół kadr:

Mgr Szydłowska Jolanta

Zastępca Dyrektora – Koordynator Zespołu kadr 

jolanta.szydlowska@ue.poznan.pl

tel. 61 856-95-47 Budynek B, I piętro, p. 109


Mgr Brzostowicz Danuta

Starszy specjalista do spraw administracyjnych 

danuta.brzostowicz@ue.poznan.pl

tel. 61 856-95-48

Budynek B, I piętro, p. 112


Mgr Grzechowiak Paulina

Referent administracyjny 

paulina.grzechowiak@ue.poznan.pl

tel. 61 856-93-47

Budynek B, I piętro, p. 109


Słomczewska Eliza

Referent administracyjny w zakresie szkoleń 

eliza.slomczewska@ue.poznan.pl

tel. 61 856-93-47

Budynek B, I piętro, p. 109


Mgr Urbaniak Anna

Starszy specjalista do spraw administracyjnych 

anna.urbaniak@ue.poznan.pl

tel. 61 856-95-46

Budynek B, I piętro, p. 112


Mgr Wiracka Jagoda

Referent administracyjny 

jagoda.wiracka@ue.poznan.pl

tel. 61 856-95-47

Budynek B, I piętro, p. 109


Zespół płac:

Mgr Matela Halina

Starszy specjalista do spraw administracyjnych – Koordynator Zespołu płac 

halina.matela@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-27 Budynek B, I piętro, p. 108


Mgr Cebulska Beata

Specjalista do spraw administracyjnych

beata.cebulska@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-28 Budynek B, I piętro, p. 107


Mgr Frońda Martyna

Referent administracyjny 

martyna.fronda@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-27 Budynek B, I piętro, p. 108


Mgr Kaźmierczak-Plewa Arleta

Starszy specjalista do spraw administracyjnych 

arleta.plewa@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-25 Budynek B, I piętro, p. 107


Mgr Kubik Joanna

Specjalista do spraw administracyjnych 

joanna.kubik@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-28 Budynek B, I piętro, p. 107


Piaseczna Iwona

Specjalista do spraw administracyjnych 

iwona.piaseczna@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-25 Budynek B, I piętro, p. 107


Mgr Wiącek Dorota

Specjalista do spraw administracyjnych 

dorota.wiacek@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-25 Budynek B, I piętro, p. 107


Zespół spraw socjalnych:

Mgr Wawrzyniak Beata

Starszy specjalista do spraw administracyjnych – Koordynator Zespołu spraw socjalnych 

beata.wawrzyniak@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-48 Budynek A, I piętro, p. 130


Lar Maria

Specjalista do spraw administracyjnych 

maria.lar@ue.poznan.pl

tel. 61 856-93-99 Budynek A, I piętro, p. 131


Zalewski Przemysław

Specjalista do spraw administracyjnych 

przemyslaw.zalewski@ue.poznan.pl

tel. 61 856-93-99 Budynek A, I piętro, p. 131


Klub pracowniczy (bufet):

Kachlicka Danuta

Pomocniczy pracownik obsługi - bufetowa 

danuta.kachlicka@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-44 Budynek A, II piętro, p. 219


Nowak Beata

Pomocniczy pracownik obsługi - bufetowa 

beata.nowak@ue.poznan.pl

tel. 61 856-91-44 Budynek A, II piętro, p. 219