prof. dr hab. Aldona Andrzejczak, prof. zw. UEP
aldona.andrzejczak@ue.poznan.pl

Dyżur:
wtorek, godz. 12.00:13.00
czwartek, godz. 16.45:-17.45
W czwartek 25.04.br. dyżur nie odbędzie się.

ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1521
tel. 61/854 37 13


dr Joanna Furmańczyk
joanna.furmanczyk@ue.poznan.pl


Dyżur:

Dyżur dr Joanny Furmańczyk w dniu 23.04.2019 (wtorek) nie odbędzie się.

Dyżur dr Joanny Furmańczyk w dniu 30.04.2019 odbędzie się w godzinach 9:15 - 10:15.

wtorek, godz. 9.15-11.15


Istnieje możliwość umówienia się w innym terminie po wcześniejszym kontakcie mailowym. 


ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1515
tel. 61/854 35 33

dr Jerzy Kaźmierczyk
jerzy.kazmierczyk@ue.poznan.pl

Dyżur:

11.5.2019, godz. 17.00-18.00
14.5.2019, godz. 13.10-14.50
21.5.2019, godz. 11.40-13.40
29.5.2019, godz. 14.30-16.30


ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1515
tel. 61/854 35 33


dr Adam Metelski
adam.metelski@ue.poznan.pl

Dyżur

wtorek, godz. 10:15:11:15

czwartek, godz. 10:00:11:00


ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1516
tel. 61/854 35 20

dr Joanna Schmidt
joanna.schmidt@ue.poznan.pl 
Urlop.
ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1522
tel. 61/854 37 21

dr Olena Shelest-Szumilas
olena.shelest@ue.poznan.pl

Dyżur:
wtorek, godz. 7:40-8:40

ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1516
tel. 61/854 35 20

dr Bartosz Sławecki
bartosz.slawecki@ue.poznan.pl
Urlop.
ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1519
tel. 61/854 3518


dr Anna Wach
anna.wach@ue.poznan.pl
Urlop.
ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1519
tel. 61/854 35 18

mgr Agnieszka Grablewska-Aagten
agnieszka.grablewska-aagten@ue.poznan.pl
ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1522
tel. 61/854 37 21

mgr Magdalena Głowacka
magdalena.glowacka@ue.poznan.pl
ul. Powstańców Wlkp. 16
Collegium Altum, piętro XV, pok. 1522
tel. 61/854 3721
Dyżur:
środa, godz. 14:30-16:30
W środę 24.04.br. dyżur nie odbędzie się.