Aktualności

Toyota BońkowscyEdukacja przez most z praktyką

Osiągnęliśmy super efekt nauczania


czytaj więcej


Każda z grup studentów zaprezentowała w grudniu 2017 r. szczegółowe pomysły udoskonalenia strategii marketingowej. Do współpracy w projekcie zaprosiliśmy przedsiębiorstwo Toyota Bońkowscy z Komornik/k Poznania. Dziękujemy za otwartość na taki most między nauką i praktyką, zarówno Właścicielom przedsiębiorstwa, jak i studentom.

To nie ostatni projekt jaki mamy w planach edukacji dla studentów Strategii Biznesu i Polityki Gospodarczej w Warunkach Globalizacji. Liczymy na podobne zaangażowanie zarówno przedsiębiorstw, jak i studentów już w niedalekiej przyszłości.

Studia praktyczne na STRATEGII BIZNESU, to realna możliwość przeniesienia teorii na praktykę, w postaci wykonania przez studentów
zadań ZAMÓWIONYCH przez przedsiębiorcę. Projekt edukacyjny TOYOTA Bońkowscy, to kolejna propozycja integracji nauki i praktyki na naszej specjalności.
Formuła projektu angażuje studentów 3 roku studiów licencjackich. Studenci pracowali w grupach już od 24 października 2017 r. Poszukiwali błękitnego oceanu na rynku sprzedaży i naprawy samochodów w Poznaniu. 


Tak się prezentowaliśmy przed komisją złożoną z menedżer i wykładowców.


Przyjdź i zobacz jak się studiuje Strategię Biznesu z nami w KPGS.