KONSULTACJE PRACOWNIKÓW 

KATEDRY POLITYKI GOSPODARCZEJ I SAMORZĄDOWEJ

SESJA ZIMOWA I SEMESTR LETNI
ROK AKADEMICKI 2016/2017

dr  hab. Agnieszka Ziomek

pokój 119 B

od 14.06 do 14.07.2017

poniedziałek 10.00-10-45

środa 13.00-13.45

tel. 61 856 95 64

e-mail: agnieszka.ziomek@ue.poznan.pl

 

prof. dr hab. Kazimierz Pająk, prof. zw. UEP

23.06.2017 - godz. 12.30 - 13.30

27.06.2017 - godz. 10.00 - 11.00

pokój 122 B

tel. 61 856 95 38

e-mail: kazimierz.pajak@ue.poznan.pl

 

dr hab. Ewa Łaźniewska, prof. nadzw. UEP

21.06 godzina od 11.00-12.30

pokój 110B 

tel. 856-95-58

e-mail: ewa.lazniewska@ue.poznan.pl

Uwaga! zmiana pokoju dyżurowania!!!


dr hab. Piotr Lis

pokój 111B 

 

26.06., poniedziałek, godz. 9:30-9:55 
27.06., wtorek, godz. 14:30-15:00
30.06., piątek, godz. 12:00-12:45


tel. 61 856-95-78

e-mail: piotr.lis@ue.poznan.pl

Strona internetowa: http://centaur2.ue.poznan.pl/lis/

 

dr  hab. Sławomir Zwierzchlewski, prof. nadzw. UEP

poniedziałek: 15.00 - 16.00 - w dniu 26.06.2017 dyżur jest odwołany

wtorek: 17.00 - 18.00

pokój 118  B

tel. 61 856 95 67

e-mail: s.zwierzchlewski@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Mazurkiewicz

pokój 117B

wtorek 11.00 - 12.00

środa: 11.00 - 12.00

tel. 61 856 95 56

e-mail: joanna.mazurkiewicz@ue.poznan.pl

 

dr Marek Urbaniak

pokój 111 B

- 25.06 godz. 10.00-10.45 (sala 111B)
- 26.06 godz. 10.45-11.30 (sala 111B)
- 30.06 godz. 12.00-12.45 (sala 111B)

tel. 856-95-78

e-mail:  marek.urbaniak@ue.poznan.pl

 

dr Paweł Błaszczyk

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: pawel.blaszczyk@ue.poznan.pl

Dyżury w sesji (od 14.06.2017)

poniedziałek 9.30 - 10.15

wtorek 15.00 - 15.45

 

dr  Oleksii Kvilinskyi

w celu ustalenia spotkania w sesji prośba o kontakt mailowy

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: oleksii.kvilinskyi@ue.poznan.pl

 

dr Adam Majchrzak


pokój 111B

tel. 61 856 95 78

e-mail: adam.majchrzak@ue.poznan.pl

 

mgr Bartosz Zagierski

Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

pokój 111  B

tel. 856-95-78

e-mail: bartosz.zagierski@ue.poznan.pl