KONSULTACJE PRACOWNIKÓW 

KATEDRY POLITYKI GOSPODARCZEJ I SAMORZĄDOWEJ

Rok akademicki 2017/2018
semestr zimowy


dr  hab. Agnieszka Ziomek, prof. nadzw. UEP

wtorek, godz. 11.30-12.15

środa, godz. 15.00-15.45 (do 31.10.2017 r.)

Od 01.11.2017 r. środa, godz. 13.15-14.00

pokój 119 B

tel. 61 856 95 64

e-mail: agnieszka.ziomek@ue.poznan.pl

 

 

dr hab. Ewa Łaźniewska, prof. nadzw. UEP

w środa, godz. 10.30-12.00

pokój 122 B 

tel. 856-95-38

e-mail: ewa.lazniewska@ue.poznan.pl



dr hab. Piotr Lis, prof. nadzw. UEP

czwartek, godz. 13.15-14.00

13.10.17 r., godz. 17.00-17.45 - nastąpiła zmiana dyżuru na 15.10.2017 r., godz. 13.45-14.45

18.11.17 r., godz. 16.15-17.00.

02.12.17 r., godz. 14.30-15.15
pokój 111B 

 tel. 61 856-95-78

e-mail: piotr.lis@ue.poznan.pl

Strona internetowa: http://centaur2.ue.poznan.pl/lis/

 

dr  hab. Sławomir Zwierzchlewski, prof. nadzw. UEP

poniedziałek, godz. 15.00-16.00

czwartek, godz. 13.30-14.30

pokój 121  B

tel. 61 856 95 11

e-mail: s.zwierzchlewski@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Mazurkiewicz

poniedziałek, godz. 12.00-13.00

środa, godz. 13.15-14.15

pokój 117B

tel. 61 856 95 56

e-mail: joanna.mazurkiewicz@ue.poznan.pl

 

dr Marek Urbaniak

wtorek, godz. 16.35-17.35

środa 18.20-19.20.

pokój 111 B

tel. 856-95-78

e-mail:  marek.urbaniak@ue.poznan.pl

 

dr Paweł Błaszczyk

poniedziałek, godz. 10.30-11.15

czwartek, godz. 15.00-15.45 (do 21.12.2017 r.)

Dnia 19.10.2017 r. (czwartek) dyżur rozpocznie się o godz. 13.00.

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: pawel.blaszczyk@ue.poznan.pl


dr Adam Majchrzak

wtorek, godz. 18.20-19.20

środa, godz. 11.15-12.15

Seminarium dla kier. Ekonomia: środa 10.30-11.15.

Seminarium na kier. Prawno-ekonomicznego: wtorek 9.45-11.15.

pokój 111B

tel. 61 856 95 78

e-mail: adam.majchrzak@ue.poznan.pl


dr Radosław Murkowski

poniedziałek, godz. 13.45-14.45

środa, godz. 18.20-19.20

pokój 118B

tel. 61 856 95 67

e-mail: radoslaw.murkowski@ue.poznan.pl


 

mgr Bartosz Zagierski

Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

pokój 111  B

tel. 856-95-78

e-mail: bartosz.zagierski@ue.poznan.pl