Dla studentów

Specjalność Zasoby Ludzkie w Organizacji

 

Ludzie i ekonomia - sprzeczność, czy konieczność? Jeśli nieobcy jest Ci ten dylemat, wybierz specjalność Zasoby ludzkie w organizacji

3 odsłony specjalności Zasoby Ludzkie w Organizacji

 • Od 09.10. Geocatching - upoluj fanty na początek roku akademickiego (info na FB, profil Zasoby Ludzkie w Organizacji)
 • 10.10. Webinar: Jak odkryć swój talent?  (info na FB, profil Zasoby Ludzkie w Organizacji, godz. 18:00)
 • 17.10. Szkolenie SAP HR (s. 203B, godz. 15:00) - zobacz co ma wspólnego HR z IT! (zapisy na listę rezerwową: https://goo.gl/forms/UhY2UU9n5y3UamFo2 do dnia 17.10.)


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o specjalności (załącznik obok oraz tekst poniżej). Pobierz prezentację zawierającą najważniejsze informacje o specjalności, w tym opisy wybranych przedmiotów specjalnościowych. Posłuchaj, co mówią o nas studenci (filmik poniżej) oraz jak oceniają nas w ankiecie satysfakcji (załączniki obok). Autorem infografik prezentujących wyniki badania satysfakcji studentów ZLwO z 2016 r. jest Mateusz Londzin - student specjalności Zasoby Ludzkie w Organizacji. 
Dla chętnych: Studenckie Koło Naukowe HaeR działające przy Katedrze Pracy i Polityki Społecznej (osobna zakładka na stronie katedry). 

Bieżące informacje: Profil na FB (Zasoby ludzkie w organizacji)
Macie pytania? Piszcie: przemyslaw.piasecki@ue.poznan.pl 

Oferta kształcenia na studiach stacjonarnych (dziennych) I i II stopnia - informacja ogólna: Więcej informacji o specjalności Zasoby Ludzkie w Organizacji – ZLwO
 • Kreatywność absolwentów
 • Pasja pracowników
 • Współpraca – studenci – wykładowcy - praktyka
 • Jakość zawsze na pierwszym miejscu
 • Potrzeby rozbudzane i zaspokajane
Zasoby Ludzkie w Organizacji to specjalizacja stanowiąca unikalne połączenie ekonomii, zarządzania, psychologii, socjologii i nauk prawnych. Interdyscyplinarne łączenie różnorakiej tematyki przez cenionych wykładowców i kontakt z praktyką stanowią o jej jakości. Absolwenci bez problemu odnajdują się na rynku pracy, o czym świadczą fakty
 • blisko połowa (46 proc.) studentów naszej specjalności znalazła zatrudnienie już w chwili kończenia studiów II stopnia
 • rok od opuszczenia murów uczelni pracowało już ponad 90 proc. absolwentów specjalności
 • absolwenci znajdują pracę w różnych branżach i stanowiskach jak: menadżer ds. kadr, specjalista ds. rekrutacji, trener umiejętności miękkich, doradca finansowy, specjalista zarządzania projektami, pracownik księgowości.

Specjalność została stworzona dla wszystkich osób, które chcą wykorzystać swój potencjał w pracy z najważniejszymi zasobami firm – ludźmi, nie tylko w przedsiębiorstwach, ale także w administracji publicznej i trzecim sektorze. Poszukujący dodatkowej aktywności mogą się zrealizować w kole Naukowym HaeR, podczas wyjazdów i seminariów naukowo-integracyjnych, współpracy w Klubem Partnera UEP, Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami i innymi organizacjami.

Poszukujesz informacji o przedmiotach specjalnościowych, tematach prac dyplomowych, uzyskiwanych umiejętnościach, możliwościach znalezienia zatrudnienia po ukończeniu specjalności? Pobierz załączniki (obok).