dr hab. Barbara Jankowska, prof. nadzw. UEP

Konsultacje/Office hours in the summer semester:

Środa/Wednesday - 12.15.- 1.00 p.m. 

Czwartek/Thursday - 11:30-12:15


e-mail:barbara.jankowska@ue.poznan.pl
tel. 61 854 36 12
pok. 618

prof. dr hab. Tadeusz Kowalski, prof. zw. UEP
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018 / Office hours:
wtorek, 16:15-17:15
czwartek, 10:30-11:30
tel. 61 854 36 11
email: tadeusz.kowalski@ue.poznan.pl
pok. 620

prof. dr hab. Marian Gorynia, prof.zw. UEP
Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
środa 15:00-16:00
czwartek 15:00-16:00
Uwaga! W dniu 9.05.2018 konsultacje zostają przesunięte na godzinę 17:00.
Due to my duties office hours are moved to 5:00 p.m. on May 9th 2018.
email: m.gorynia@ue.poznan.pl
pok. 612
tel. 61-854-33-14

prof. dr hab. Aleksandra Gaweł, prof.zw. UEP
,
Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
środa, 9:40-10:40
aleksandra.gawel@ue.poznan.pl
tel.
pok. 617a


dr hab. Jan Polowczyk, prof. nadzw.

Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
wtorek/Tuesday 15.00-16.00
środa/ Wednesday 16.00-17.00

email:jan.polowczyk@ue.poznan.pl

tel. 61 854 36 12

pok. 614


dr Maciej Pietrzykowski

Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
poniedziałek, 14:00-15:00
wtorek, 12:00-13:00
email: maciej.pietrzykowski@ue.poznan.pl

tel. 61 854 36 14

pok. 617a


dr Anna Matysek-Jędrych

Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
poniedziałek, 9:00-10:00
piątek, 8:00-9:00
email: anna.jedrych@ue.poznan.pl
pokój 414A- gmach główny
tel.+48 61 854 38 68

dr Marlena Dzikowska
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018:
poniedziałek, 15:00-16:00
wtorek, 11:45-12:45

tel. 61 854 35 54

pok. 519


dr Katarzyna Mroczek-Dąbrowska
Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
do 07.05.2018 możliwość spotkania uzgadniana indywidualnie mailem na katarzyna.mroczek-dabrowska@ue.poznan.pl
od 07.05.2018
poniedziałek 13.10-14.10
czwartek 10.20 -11.20
pok. 614

dr Piotr Trąpczyński

Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:
poniedziałki/Mondays, 13.15-14.15, 614 Altum
środy/Wednesdays, 13.45-14.45, 1227 Altum
email: piotr.trapczynski@ue.poznan.pl

tel. 61 854 35 54

Office 614


dr Aleksandra Kania

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018:
czwartki, 10:00-11:00
piątki, 9:00-10:00
pokój/room 120 A
email: aleksandra.kania@ue.poznan.pl 
tel. +48 61 854 39 05


mgr Szymon Bytniewski

email: szymon.bytniewski@ue.poznan.pl



mgr Paweł Pisanko

Konsultacje w semestrze letnim 2017/ 2018:

poniedziałek, 16:30-17:30

email: pawel.pisanko@ue.poznan.pl

pok. 617a


mgr Błażej Kunke
 email: blazej.kunke@ue.poznan.pl