prof. dr hab. Krzysztof Fonfara, prof. zw. UEP

W dniach 12-16 lutego 2018 konsultacje nie odbędą się.
Konsultacje w semestrze letnim:
poniedziałek godz. 11:00- 12:00

pok. 616 Altum

tel. 61 854 33 17

k.fonfara@ue.poznan.pl


dr Aleksandra Hauke-Lopes

Najbliższe konsultacje:

20.02 (wt)   godz. 10.00-11.00

22.02 (czw) godz.  9.00-10.00

27.02 (wt)   godz. 10.00-11.00

Egzaminy dla osób, które nie mają zaliczenia z przedmiotów, proszę ustalać ze mną mailowo.

Next duty hours:

20.02: 10.00-11.00

22.02:   9.00-10.00

27.02: 10.00-11.00

In case of questions (concering exam, lectures or seminar), please contact me via email.

tel. 61-854-33-19

email: Aleksandra.Hauke-Lopes@ue.poznan.pl

 

dr Miłosz Łuczak

wtorek/Tuesday, 13:00-14:00

środa/Wednesday, 11:30-13:30 Uwaga! Konsultacje w dniu 14.02.2018 zostają odwołane

pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: milosz.luczak@ue.poznan.pl lub milosz.luczak@gmail.com

 

dr Milena Ratajczak-Mrozek

Przebywa na zwolnieniu lekarskim. 

pok. 615 Altum

tel. 61 854 33 19

milena.ratajczak@ue.poznan.pl

 

dr Bartosz Deszczyński

w sesji egzaminacyjnej konsultacje po ustaleniu drogą mailową

pok. 913 Altum

tel. 61 854 34 23

bartosz.deszczynski@ue.poznan.pl

 

dr Łukasz Małys

wtorek, 15:00-16:00

środa, 12:00-13:00

pok. 913, Altum

tel. 61 854 34 23

lukasz.malys@ue.poznan.pl

 

dr Marcin Soniewicki

Konsultacje w semestrze letnim:

wtorek, g. 13:10-14:10 

środa, g. 11:25-12:25

pok. 913 Altum

tel. 61 854 34 23

marcin.soniewicki@ue.poznan.pl

 

dr Adam Dymitrowski

środa, 10.15 - 11.15
czwartek, 10.00 - 11.00
pok. 913 Altum

tel. 61 854 34 23

adam.dymitrowski@ue.poznan.pl


dr Marcin Wieczerzycki

pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: marcin.wieczerzycki@ue.poznan.pl

 

mgr Anna Bogajewska-Szymańska

I Sekretariat Międzykatedralny WGM

poniedziałek- piątek 8.00- 15.00

pok. 620 a Altum

email: kmm@ue.poznan.pl