prof. dr hab. Krzysztof  Fonfara, prof. zw. UEP
Najbliższe konsultacje:

23.06.2017 - 12:00-13:00

29.06.2017 - 12:30-13:30

03.07.2017 - 12:00-13:00

10.07.2017 - 10:00-11:00


urlop wypoczynkowy:
19.07.2017-18.08.2017
18-22.09.2017

pok. 616 Altum   
k.fonfara@ue.poznan.pl 
tel. 061 854 33 17

dr Aleksandra Hauke-Lopes
Najbliższe konsultacje:
19.07.2017 godz. 17.45 -18.45
Urlop wypoczynkowy:
22.07.2017-31.08.2017

email: Aleksandra.Hauke-Lopes@ue.poznan.pl
tel. 61-854-33-19
pok. 615
 
dr Miłosz Łuczak
urlop wypoczynkowy:
17.07.2017-04.08.2017
28.08.2017-22.09.2017
Konsultacje: czwartek, 6 lipca, godz. 12:00.

email: milosz.luczak@ue.poznan.pl

milosz.luczak@gmail.com

pok. 615

dr Milena Ratajczak-Mrozek 
Konsultacje w sesji egzaminacyjnej:
- 23.06, piątek, 8.30-9.30
- 27.06, wtorek, 14.15-15.15

urlop wypoczynkowy:
03-07.07.2017
17.07.2017-18.08.2017
11.15.09.2017

pok. 615, tel. 61 854 33 19 
milena.ratajczak@ue.poznan.pl 
 
dr Bartosz Deszczyński 
urlop wypoczynkowy: 10.07.2017-03.08.2017

pok. / room 913 Altum
bartosz.deszczynski@ue.poznan.pl 
 
dr Łukasz Małys
urlop wypoczynkowy:
21.06.2017-21.07.2017
14-25.08.2017

lukasz.malys@ue.poznan.pl
pok. 913, Altum

dr Marcin Soniewicki

Najbliższe konsultacje:
29.06, czwartek, g. 14:00
01.07, sobota, g. 14:00

urlop wypoczynkowy:
03-14.07.2017
21.08.2017-01.09.2017
18-21.09.2017

pok. / room: 913 Altum, tel. 61 854 34 23
marcin.soniewicki@ue.poznan.pl

dr Adam Dymitrowski

urlop wypoczynkowy:
8-23.07.2017
1.09.2017-1.10.2017

pok. 913 Altum,
tel. 61 854 34
adam.dymitrowski@ue.poznan.pl

mgr Filip Nowacki
email: filip.nowacki@ue.poznan.pl
pok. 615 Altum

mgr Marcin Wieczerzyck
email: marcin.wieczerzycki@ue.poznan.pl
pok. 615 Altum

mgr Anna Bogajewska-Szymańska 
I Sekretariat Międzykatedralny WGM 
pokój 620 a, Altum 
poniedziałek- piątek 8.00- 15.00 
kmm@ue.poznan.pl