prof. dr hab. Krzysztof Fonfara, prof. zw. UEP

poniedziałek/Monday, 10:00-11:00

poniedziałek - 12:00-13:00 - kierunek MSG oraz GT, pokój 616

pok. 616 Altum

tel. 61 854 33 17

k.fonfara@ue.poznan.pl


dr Aleksandra Hauke-Lopes

wtorek/Tuesday, 14:50-15:50
piątek/Friday, 12:30-13:30

Z powodu wyjazdu na konferencję, w dniu 21.11 konsultacje u dr Aleksandry Hauke-Lopes zostają odwołane.



Zapisy na Seminarium u dr Aleksandry Hauke-Lopes odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń.
Listę można podpisywać w czasie konsultacji lub w Sekretariacie Katedry pok. 620a.
Serdecznie zapraszam! Aleksandra Hauke-Lopes


pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: Aleksandra.Hauke-Lopes@ue.poznan.pl

 

dr Miłosz Łuczak

wtorek/Tuesday, 13:00-14:00

środa/Wednesday, 11:30-13:30

pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: milosz.luczak@ue.poznan.pl lub milosz.luczak@gmail.com

 

dr Milena Ratajczak-Mrozek

środy / Wednesday, 10.00-11.00

czwartki / Thursday, 11.30-12.30 Uwaga! Konsultacje z czwartku 23.11 są przeniesione na piątek 24.11 godz. 8.30-9.30. Office hours on Thursday 23.11 are cancelled. There will be office hours on Friday, 24.11, 8.30-9.40 instead.

pok. 615 Altum

tel. 61 854 33 19

milena.ratajczak@ue.poznan.pl

 

dr Bartosz Deszczyński

wtorek, 12:00-13:00
środa, 15:00-16:00 w dniu 22.11.2017 odwołane

pok. 913 Altum

tel. 61 854 34 23

bartosz.deszczynski@ue.poznan.pl

 

dr Łukasz Małys

wtorek, 16:00-17:00

środa, 14:00-15:00

pok. 913, Altum

tel. 61 854 34 23

lukasz.malys@ue.poznan.pl

 

dr Marcin Soniewicki

wtorek, g. 12:30-13:30  // Tuesday, 12:30 PM - 01:30 PM

środa, g. 12:00-13:00  // Wednesday, 12:00 PM - 1:00 PM

Uwaga: zmiana godziny wtorkowego dyżuru

Please note: time of office hours on Tuesdays changed

pok. // room: 913 Altum

tel. // telephone no. 61 854 34 23

marcin.soniewicki@ue.poznan.pl

 

dr Adam Dymitrowski

poniedziałek, 11.20 - 12.20

wtorek, 15.30 – 16.30

pok. 913 Altum

tel. 61 854 34 23

adam.dymitrowski@ue.poznan.pl


Uwaga! W dniach 27.11-05.12 konsultacje odwołane z powodu udziału w konferencji zagranicznej.


mgr Filip Nowacki

pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: filip.nowacki@ue.poznan.pl

 

mgr Marcin Wieczerzycki

pok. 615 Altum

tel. 61-854-33-19

email: marcin.wieczerzycki@ue.poznan.pl

 

mgr Anna Bogajewska-Szymańska

I Sekretariat Międzykatedralny WGM

poniedziałek- piątek 8.00- 15.00

pok. 620 a Altum

email: kmm@ue.poznan.pl