prof. dr hab. Jerzy Schroeder
Konsultacje:
6 lipca, godz. 11:30-12:30
12 lipca, godz. 11:00-12:00
31 lipca, godz. 11:30-12:30
29 sierpnia, godz. 11:30-12:30

urlop wypoczynkowy: od 17 lipca do 13 września
email: j.schroeder@ue.poznan.pl
tel. 61 854 33 16
pok. 618

prof. dr hab. Henryk Mruk
Najbliższe konsultacje:
03.07.2017   10:00-11:00

06.07.2017   11:30-12:30

10.07.2017   08:30-09:30

12.07.2017   11:00-12:00

19.07.2017   12:00-13:00

25.07.2017   11:00-12:00

urlop wypoczynkowy: od 31 lipca do 21 września

email: h.mruk@ue.poznan.pl

tel. 61 854 37 70
pok. 617a


dr hab. Beata Stępień, prof. UEP

Najbliższe konsultacje:
26 czerwca, godz. 12:00-13:00
28 czerwca, godz. 11:00-12:00
4 lipca, godz. 11:00-12:00
11 lipca, godz. 11:00-12:00 Uwaga! Konsultacje zostają przesunięte na 12 lipca, godz. 9:30-10:30.
18 lipca, godz. 11:00-12:00

urlop wypoczynkowy: od 19 lipca do 31 sierpnia
email: beata.stepien@ue.poznań
tel. 61 854 36 64
pok. 613 

dr hab. Małgorzata Bartosik-Purgat, prof. UEP
Najbliższe konsultacje:
20.06.2017 (wtorek)    13:00-14:00
21.06.2017 (środa)     10:00-11:00
27.06.2017 (wtorek)    13:00-15:00
04.07.2017 (wtorek)    10:00-11:00

urlop wypoczynkowy: od 10 lipca do 13 sierpnia
email: malgorzata.bartosik-purgat@ue.poznan.pl
tel. 61 854 36 64
pok. 613 


dr hab. Rafał Śliwiński, prof. UEP
urlop wypoczynkowy: od 28 czerwca do 31 sierpnia
email: r.sliwinski@ue.poznan.pl
tel. 61 854 31 98
pok. 621

dr Alicja Hadryś-Nowak
Najbliższe konsultacje:
14 czerwca, 9:45-10:45
22 czerwca, 12:00-13:00
3 lipca, 11:30-12:30
17 lipca, 12:00-13:00

urlop wypoczynkowy: od 1-31 sierpnia
email: alicja.hadrys-nowak@ue.poznan.pl
tel. 61 854 31 98
pok. 621

dr Łukasz Puślecki
Najbliższe konsultacje:

10.07 (poniedziałek) - godz. 11.30-12.30

18.07 (wtorek) - godz. 11.30-12.30


urlop wypoczynkowy: od 21 lipca do 5 września
email: lukasz.puslecki@ue.poznan.pl
tel. 61 854 31 98
pok. 621

dr Michał Staszków
Najbliższe konsultacje: 


urlop wypoczynkowy: od 29 czerwca do 29 sierpnia
email: michal.staszkow@ue.poznan.pl
tel. 61 854 35 56
pok. 515a

mgr Agata Linkiewicz
Konsultacje w sesji egzaminacyjnej:
wtorek, 11:00-12:00
email: agata.linkiewicz@ue.poznan.pl
tel. 61 854 35 56
pok. 518 

mgr Agata Boruczkowska

agata.boruczkowska@ue.poznan.pl
tel. 61 854 35 56
pok. 518 

mgr Natalia Wabińska-Hetman

email: natalia.wabinska-hetman@ue.poznan.pl
tel. 61 854 35 56
pok. 518 

mgr Agnieszka Jankowiak-Kaczmarek

email: agnieszka.jankowiak-kaczmarek@ue.poznan.pl
tel. 61 854 35 56
pok. 518 

mgr Tomasz Grzegorczyk

kontakt mailowy: tomasz.grzegorczyk@ue.poznan.pl 
tel. 61 854 35 56
pok. 518