UEP w sieci

📣 🚙🚗 Dziś własne krążowniki szos zostawiamy na parkingu lub w garażu i dajemy się ponieść w siną dal - niekoniecznie w strefie A - a nawet do bardziej precyzyjnie wyrażonego celu, środkami komunikacji miejskiej. Posiadacze aut mogą dziś podróżować za darmo autobusami, tramwajami oraz po całej Wielkopolsce w pociągach Kolei Wielkopolskich i POLREGIO. Nie trzeba kasować ani nabywać biletu, w razie kontroli musimy jednak błysnąć dowodem rejestracyjnym naszego pojazdu. Darmowe przejazdy dla zmotoryzowanych obowiązują do godz. 23:59.

Na konferencji Forum Rozwoju Miast pojawiła się liczna reprezentacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – studenci, wykładowcy oraz sam Rektor! Jesteśmy przekonani, że opracowane w ramach warsztatów rozwiązania przyczynią się do usprawnienia logistyki miejskiej w stolicy Wielkopolski!

UEP na:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu