We wtorek 23.04.br. wszystkie konsultacje są ODWOŁANE

dr hab. Cezary Kochalski, prof. nadzw. UEP
Collegium Altum, p. 814, tel. 61-854-37-84
e-mail: Cezary.Kochalski@ue.poznan.pl
  • poniedziałek  godz. 13.00 - 14.00
  • poniedziałek  godz. 15.30 - 16.30
dr Grzegorz Mikołajewicz
Collegium Altum, p. 824, tel. 61-854-39-49
  • poniedziałek godz. 12.00 - 13.00
  • wtorek  godz.  9.30 - 10.30
Konsultacje z wtorku 30.04.br. są przeniesione na poniedziałek 29.04.br. w godz. 16.30-17.30

dr Andrzej Niemiec
Collegium Altum, p. 817, tel. 61-854-37-78
e-mail: Andrzej.Niemiec@ue.poznan.pl
  • poniedziałek  godz. 12.00 - 13.00  po wcześniejszym kontakcie mailowym
  • środa godz. 14.50 - 15.50
dr Jarosław Nowicki
Collegium Altum, p. 824, tel. 61-854-39-49
e-mail: Jarosław.Nowicki@ue.poznan.pl
  • poniedziałek  godz. 11.20 - 12.20
  • środa  godz. 19.05 - 20.05
dr Piotr Ratajczak
Collegium Altum, p. 817, tel. 61-854-38-18
e-mail: Piotr.Ratajczak@ue.poznan.pl
  • wtorek   godz.  11.30 - 12.30
  • środa   godz.  11.30 - 12.30
dr Agata Sierpińska-Sawicz
Collegium Altum, p. 813, tel. 61-854-37-83
e-mail: Agata.Sierpinska-Sawicz@ue.poznan.pl
  • poniedziałek  godz.  12.00 - 13.00
  • wtorek  godz.  11.30 - 12.30
dr Aleksandra Szulczewska-Remi
Collegium Altum, p. 817,  tel. 61-854-38-18
e-mail: Aleksandra.Szulczewska-Remi@ue.poznan.pl
  • wtorek  godz. 15.00 - 16.00
  • środa  godz. 11.00 - 12.00
W dniach 16-23.04.br. konsultacje ODWOŁANE

dr Dawid Szutowski
Collegium Altum, p. 817, tel. 61-854-38-18
e-mail: Dawid.Szutowski@ue.poznan.pl
  • poniedziałek   godz.  10.00 - 11.00
  • czwartek   godz.  10.00 - 11.00
dr Marek Wierzbiński
Budynek C, p. 020, tel. 61-854-36-94
e-mail: Marek.Wierzbiński@ue.poznan.pl
  • poniedziałek   godz.  13.00 - 14.00
  • czwartek   godz. 13.00 - 14.00