Wydział Zarządzania

Katedra Handlu i Marketingu

 

W dniu 16.10.2017r. miał miejsce Dzień Otwarty Katedry Handlu i Marketingu połączony z promocją specjalności Handel i Marketing. W przyjaznej atmosferze opowiedzieliśmy o specjalności, odpowiedzieliśmy na nurtujące pytania, przedstawiliśmy kreatywne reklamy oraz zapoznaliśmy z ShopLab - laboratorium będącym pod opieką KHiM.

 

Witam serdecznie kolejną osobę na pokładzie Katedry Handlu i Marketingu! Dołączyła do nas dr inż. Urszula Garczarek-Bąk. Pani doktor zgłębia wiedzę z zakresu badań neuromarketingowych, badań eye trackingowych, zachowań zakupowych młodych nabywców, marek własnych i sieci handlowych. Dr Urszulę spotkacie na zajęciach z podstaw marketingu lub innovative brand. Pani doktor jest zafascynowana kulturą Japonii, o czym niektórzy mogli przekonać się podczas Nocy Naukowców na UEP.

 

***DZIEŃ OTWARTY KATEDRY HANDLU I MARKETINGU połączony z PROMOCJĄ SPECJALNOŚCI HANDEL I MARKETING *** Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o specjalności Handel i marketing...jeśli ciekawi Cię dziwne laboratorium, które przypomina sklep...jeśli chcesz się dobrze bawić na wieczorze reklam i w zamknieciwpokoju.pl...albo też masz pytania, których zawsze bałeś/aś się zadać to wkrótce będzie ku temu okazja!! W programie: I. Prezentacja specjalności Handel i Marketing w pigułce + sesja QA (Questions & Answers) II. Wieczór reklam wzbogacony komentarzami naszych ekspertów III. Inspirujące case study z udziałem międzynarodowych gości IV. ShopLab – a w tam m.im. instrukcja obsługi eye trackera V. Zamknieciwpokoju.pl ZASTANAWIASZ SIĘ PO CO TAKI WIELKI NAMIOT STOI NA KORYTARZU UEP? Wejdź na stronę www.zamknieciwpokoju.pl/khim/ i dowiedz się więcej… Kandydaci na studentów specjalności Handel i Marketing, którzy wykażą się swoimi kompetencjami podczas wybranych atrakcji zostaną nagrodzeni słodką (a przy tym zdrową) nagrodą! Innovation Management students are also invited! ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkFHkYW8W7sQi18IrQkT9e5KzTerx_qB3AXNoysSnrCI7QMg/viewform UWAGA OPERACYJNA: 1) Należy zapisać się wykorzystując powyższy link do Google Docs 2) Osobno należy zapisać się www.zamknieciwpokoju.pl/khim/ by móc skorzystać z pełni atrakcji! Start: 16:45 Katedra Handlu i Marketing, Zamknieciewpokoju.pl i Xawery Miodowy zapraszają!

Jak do nas trafić?

Katedra Handlu i Marketingu
al. Niepodległości 10, 
61-875 Poznań
tel. +48 (61) 856 94 24
fax +48 (61) 856 94 29
e-mail: khim@ue.poznan.pl