Dyżury w semestrze letnim


prof. dr hab. Aldona Kamela - Sowińska - Kierownik Katedry


poniedziałek 16.30-17.30
piątek 9.00-10.00 


Pokój 106 C
Tel. 61 854 38 65
aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl

 

dr hab. Marek Cieślak, prof. nadzw. UEP

poniedziałek 15.00 - 16.00
wtorek 14.00 - 15.00


Pokój 105 C
Tel. 61 854 38 36
marek.cieslak@ue.poznan.pl


dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP

poniedziałek 15.00-16.00
czwartek 14.30-15.30


Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 34
wojciech.fliegner@ue.poznan.pl


dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. nadzw. UEP


wtorek godz. 9:45-10:45

środa godz. 15:00-16:00

Pokój 105 C
remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl


dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP


środa 14.00-15.00


Pokój 118 C
Tel. 61 854 38 29
marzena.remlein@ue.poznan.pl


dr hab. Joanna Błażyńska

wtorek 12:10-13:10
środa 14:50-15:50 


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
joanna.blazynska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Czerny

środa 11:20-12:20
czwartek 12:00-13:00


Pokój 121 C

Tel. 61 854 38 35
malgorzata.czerny@ue.poznan.pl 


dr Maciej Ciołek

wtorek 10.30 - 11.30
czwartek 17.30 - 18.30


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
maciej.ciolek@ue.poznan.pl 


dr Dawid Garstecki


poniedziałek 10:00-11:00
czwartek 11:00-12:00 

Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 37
dawid.garstecki@ue.poznan.pl



dr Artur Jastrzębowski

poniedziałek 13:00-14:00
wtorek 9:30 do 10:30

Pokój 020 C
Tel. 61 854 36 72
artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl




dr Bartłomiej Juras

wtorek 13:00-14:00
środa 12:00-13:00


Pokój 121c

Tel. 61 854 38 35

bartlomiej.juras@ue.poznan.pl


dr Maria Kiedrowska

poniedziałek 16:35-17:35
środa 12:00-13:00


Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
maria.kiedrowska@ue.poznan.pl


dr Magdalena Kowalczyk


środa 16.45-17.45

czwartek 10.15-11.15

Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32


dr Ewelina Kuberska


czwartek 12:00-13.00

piątek 9:00-10:00

Dyżur w dniu 20.04 zostaje odwołany.

Pokój 020 C
Tel.61 854 36 72
ewelina.kuberska@ue.poznan.pl


dr Karolina Kwiecińska

czwartek 10:00-11:00

Pokój 020 C
Tel.61 854 36 72
karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Macuda

Urlop 


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
malgorzata.macuda@ue.poznan.pl


dr Marek Masztalerz

wtorek 10:30-11:30
czwartek 16:30-17:30


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
marek.masztalerz@ue.poznan.pl


dr Marta Mazurowska

środa 13.15 - 14.15

czwartek 16.45-17.45

Proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia poprzez e-mail 


Pokój 115 C
Tel . 61 854 38 32
marta.mazurowska@ue.poznan.pl


dr Łukasz Matuszak

wtorek: 15:45-16:45 
środa: 12:15-13:15


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
l.matuszak@ue.poznan.pl


dr Helena Poetschke


wtorek 16.00 - 17.00
środa 13.15 - 14.15


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32
helena.poetschke@ue.poznan.pl


dr Dawid Obrzeżgiewicz


wtorek 17:30-18:30
środa 9:30-10:30

Pokój 20 C
Tel . 61 854 36 72 
dawid.obrzegiewicz@ue.poznan.pl


dr Ewa Różańska


wtorek 14:50-15:50 
środa 10:15-11:15 (w okresie 28.03-25.04 13:15-14:15) 
Proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia poprzez e-mail

Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
ewa.rozanska@ue.poznan.pl


dr Elżbieta Szczepankiewicz

poniedziałek 15.50-16.40
czwartek 14.00-14.55 
Dyżury w dniach 16.04. 19.04 i 23.04  zostają odwołane z powodu udziału w konferencji.

Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl


dr Marta Szczepańska

wtorek 15:30-16:30
piątek 9:30-10:30


Pokój 115 C

Tel. 61 854 38 32
marta.szczepanska@ue.poznan.pl


dr Zofia Wierzbińska

czwartek 8.40-9.40

Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl


dr Marek Wierzbiński


wtorek: 9:30-10:30
czwartek: 8:45-9:45


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
marek.wierzbinski@ue.poznan.pl


dr Beata Zyznarska-Dworczak


środa 14.00-15.00,

czwartek 15.00-16.00 (do 15.06. w g. 9.20-10.20 )


Pokój 114 C
Tel . 61 854 38 33
b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl


mgr Katarzyna Czajkowska


środa 16:00-17:00
czwartek 17:00-18:00 (dyżur za potwierdzeniem e-mail)

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
katarzyna.czajkowska@ue.poznan.pl


mgr Piotr Druszcz

Brak dyżuru w semestrze letnim, w razie potrzeby proszę o kontakt e-mail.


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
piotr.druszcz@ue.poznan.pl


mgr Marek Kawacki


wtorek 14:00-15:00 (dyżur za potwierdzeniem e-mail)
czwartek 7:00-8:00

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
marek.kawacki@ue.poznan.pl


mgr Agnieszka Kozłowska


poniedziałek 19.00 po wsześniejszym zgłoszeniu e-mailowym

środa 14.50-15.50

Pokój 119 C

Tel . 61 854 36 94
agnieszka.kozlowska@ue.poznan.pl


mgr Maria Lewandowska

środa 13.15-14.15

czwartek (za potwierdzeniem e -mail) 12.00-13.00


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
maria.lewandowska@ue.poznan.pl


mgr Tomasz Spychała

wtorek 15:30-16:30 (dyżur za potwierdzeniem e-mail)
czwartek 16:30-17:30