Dyżury w semestrze letnim


prof. dr hab. Aldona Kamela - Sowińska - Kierownik Katedry

poniedziałek 10.00-11.00
Urlop:
17.07-28.07
01.08-10.08. wyjazd służbowy 
28.08-15.09 urlop

Pokój 106 C
Tel. 61 854 38 65
aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl

 

dr hab. Marek Cieślak, prof. nadzw. UEP

urlop: 11.07 - 25.08


Pokój 105 C
Tel. 61 854 38 36
marek.cieslak@ue.poznan.pl


dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP

brak dyżurów w okresie wakacyjnym.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z Kierownikiem Katedry.


Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 34
wojciech.fliegner@ue.poznan.pl


dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. nadzw. UEP

dyżury: 
07.07. godz. 14:00
10.07. godz. 15:00

Urlop od 17.07

Pokój 105 C
remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl


dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP

poniedziałek 10.30 - 11.30

urlop 21.07-1.09; 11.09-19.09


Pokój 118 C
Tel. 61 854 38 29
marzena.remlein@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Błażyńska

urlop 17.07-1.09


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
joanna.blazynska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Czerny


7.07. 10:00-11:00
11.07. 9:00-10:00
22.08. 11:00-12:00
 29.08. 11:00-12:00
 
urlop 17.07-11.08.



Pokój 121 C

Tel. 61 854 38 35
malgorzata.czerny@ue.poznan.pl 


dr Maciej Ciołek

czwartek 18.00-19.00

urlop 29.06 - 22.09


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
maciej.ciolek@ue.poznan.pl 


dr Dawid Garstecki

urlop 24.07-22.09



Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 37
dawid.garstecki@ue.poznan.pl


dr Piotr Gut

brak konsultacji


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 4 71
piotr.gut@ue.poznan.pl


dr Artur Jastrzębowski

piątek 30.06 8:00-9:00, 14.07 8:00-9:00, 28.07 8:00-9:00
urlop: 24.07-01.09

Pokój 020 C
Tel. 61 854 36 72
artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl




dr Bartłomiej Juras

urlop 26.06 -11.09 

Pokój 121c

Tel. 61 854 38 35

bartlomiej.juras@ue.poznan.pl


dr Maria Kiedrowska

6.07 godz. 13:00-14:00

urlop 10.07-31.08


Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
maria.kiedrowska@ue.poznan.pl


dr Magdalena Kowalczyk

27.06. wtorek 10.00 - 11.00 
urlop od 3.07.2017 - 8.09.2017 r.


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32


dr Karolina Kwiecińska

Urlop: 03.07- 04.08.17 r., 14.08- 01.09.17 r., 11.09-21.09.17 r.

Pokój 020 C
Tel.61 854 36 72
karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Macuda

Urlop macierzyński od 22 października 2016


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
malgorzata.macuda@ue.poznan.pl


dr Marek Masztalerz

środa 14.00-15.00
urlop 21.07-8.09


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
marek.masztalerz@ue.poznan.pl


dr Marta Mazurowska

Urlop:

3-24.07.2017
Dyżur: 28.07 8.00

Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72 
marta.mazurowska@ue.poznan.pl


dr Łukasz Matuszak

wtorek 11:20-12:20

urlop: 24.06-2.07


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
l.matuszak@ue.poznan.pl


dr Helena Poetschke

wtorek     14.00 - 15.00


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32
helena.poetschke@ue.poznan.pl


dr Dawid Obrzeżgiewicz

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
dawid.obrzegiewicz@ue.poznan.pl


dr Ewa Różańska

07.07 piątek 9:30-10:30
11.07 wtorek 8:30-9:3

Urlop: 17.07-01.09.2017 oraz 11.09-19.09.2017


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
ewa.rozanska@ue.poznan.pl


dr Elżbieta Szczepankiewicz

poniedziałek 3.07 12.00-13.00, 10.07 12.00-13.00
urlop: 17.07-31.08

Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl


dr Marta Szczepańska

konsultacje: środa, godz. 15:00-16:00
urlop: 10.07-23.07.2017, 10.08-05.09.2017, 13.09-19.09.2017


Pokój 115 C

Tel. 61 854 38 32
marta.szczepanska@ue.poznan.pl


dr Zofia Wierzbińska

dyżury: 3.08, 30.08 godz.8.00

urlop: 3.7.-21.8.


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl


dr Marek Wierzbiński

dyżury: 3.08, 30.08 godz.8.00

urlop: 3.7.-21.8.


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
marek.wierzbinski@ue.poznan.pl


dr Beata Zyznarska-Dworczak

14.07. godz. 10.00-11.00

urlop 03.07.-07.07; 26.07.-08.09.


Pokój 114 C
Tel . 61 854 38 33
b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl


mgr Piotr Druszcz

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
piotr.druszcz@ue.poznan.pl


mgr Marek Kawacki

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
marek.kawacki@ue.poznan.pl


mgr Agnieszka Kozłowska

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej


Pokój 119 C


Tel . 61 854 36 94
agnieszka.kozlowska@ue.poznan.pl


mgr Ewelina Kuberska

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
ewelina.kuberska@ue.poznan.pl


mgr Tomasz Spychała

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
tomasz.spychala@ue.poznan.pl