Dyżury w semestrze zimowym


prof. dr hab. Aldona Kamela - Sowińska - Kierownik Katedry

wtorki 15.00-16.00

piątki 9.00-10.00


Konsultacje prof. dr hab. Aldony Kameli-Sowińskiej w dniach 12 i 16.01.2018 r. są odwołane z powodu urlopu.


Pokój 106 C
Tel. 61 854 38 65
aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl

 

dr hab. Joanna Błażyńska

wtorek 13:05-14:05

czwartek 10:15-11:15


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
joanna.blazynska@ue.poznan.pl


dr hab. Marek Cieślak, prof. nadzw. UEP

poniedziałki 10.00 - 11.00

czwartki 12.00 - 13.00 

Uwaga! Ze względu na urlop szkoleniowy dyżury w semestrze zimowym tylko do 16.11; po tym dniu kontakt mailowy (w ważnych sprawach możliwe umówienie spotkania)
Kolejne dyżury - po 12.02.2018 r. 


Pokój 105 C
Tel. 61 854 38 36
marek.cieslak@ue.poznan.pl


dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP

czwartek 8.00-9.00 
czwartek 14.30-15.30


Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 34
wojciech.fliegner@ue.poznan.pl


dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. nadzw. UEP

wtorek 16:00-17:00 i 19:15-20:15
Pokój 105 C
remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl

dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP

środa 10.30 -11.30 


Pokój 118 C
Tel. 61 854 38 29
marzena.remlein@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Czerny

środa 9:20-10:20 
czwartek 11:20-12:20
Terminy seminariów u dr Czerny w semestrze zimowym znajdują się w zakładce Aktualności - proszę  seminarzystów o kontakt w godzinach dyżurów  


Pokój 121 C

Tel. 61 854 38 35
malgorzata.czerny@ue.poznan.pl 


dr Maciej Ciołek

wtorek 11.00-12.00
czwartek na 16.15-17.15


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
maciej.ciolek@ue.poznan.pl 


dr Dawid Garstecki

poniedziałek 11:00-12:00

środa 10:00-11:00 



Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 37
dawid.garstecki@ue.poznan.pl



dr Artur Jastrzębowski

poniedziałek 14:05-15:05
środa 16:40-17:40

Pokój 020 C
Tel. 61 854 36 72
artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl




dr Bartłomiej Juras

Środa 11:30 - 12:30 i 15:40 - 16:40


Pokój 121c

Tel. 61 854 38 35

bartlomiej.juras@ue.poznan.pl


dr Maria Kiedrowska

poniedziałek godz. 13.10-14.10
wtorek 15.50-16.50


Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
maria.kiedrowska@ue.poznan.pl


dr Magdalena Kowalczyk


wtorek 13.15 - 14.15
czwartek 16.45 - 17.45


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32


dr Karolina Kwiecińska

poniedziałek: 11:00-12:00
wtorek: 13:30-14:30


Pokój 020 C
Tel.61 854 36 72
karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Macuda

Urlop macierzyński od 22 października 2016


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
malgorzata.macuda@ue.poznan.pl


dr Marek Masztalerz

wtorek 15:40-16:40

czwartek 18:30-19:30


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
marek.masztalerz@ue.poznan.pl


dr Marta Mazurowska

15.01 poniedziałek 16.30-17.30

środa 18.20-19.20

W celu wyznaczenia innego terminu spotkania proszę o kontakt e-mail.

Pokój 115 C
Tel . 61 854 38 32
marta.mazurowska@ue.poznan.pl


dr Łukasz Matuszak


poniedziałek 18:30-19:30
środa 9:50-10:50
(proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na dyżur e-mailem)



Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
l.matuszak@ue.poznan.pl


dr Helena Poetschke

wtorek 13.00-14.00

wtorek 16.30-17.30


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32
helena.poetschke@ue.poznan.pl


dr Dawid Obrzeżgiewicz

poniedziałek 13:50-14:50

czwartek 16:30-17:30


Pokój 20 C
Tel . 61 854 36 72 
dawid.obrzegiewicz@ue.poznan.pl


dr Ewa Różańska

poniedziałek 10:15-11:15

czwartek 13:45-14:45

(proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na dyżur e-mailem)


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
ewa.rozanska@ue.poznan.pl


dr Elżbieta Szczepankiewicz

poniedziałki godz. 14.00-15.00

5.01 godz. 11.30

21.01 godz. 13.10



Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl


dr Marta Szczepańska

wtorek 15:00-16:00

czwartek 10:20-11:20


Pokój 115 C

Tel. 61 854 38 32
marta.szczepanska@ue.poznan.pl


dr Zofia Wierzbińska

czwartek 9:45 - 10:45


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl


dr Marek Wierzbiński


poniedziałek: 11:15-12:15
czwartek 9:30-10:30


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
marek.wierzbinski@ue.poznan.pl


dr Beata Zyznarska-Dworczak

poniedziałek 12.00-13.00  (z 22.01 przeniesiony na 24.01. g. 8.40-9.40).

czwartek 13.10-14.10,



Pokój 114 C
Tel . 61 854 38 33
b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl


mgr Katarzyna Czajkowska

brak dyżurów w semestrze zimowym

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
katarzyna.czajkowska@ue.poznan.pl


mgr Piotr Druszcz

wtorek 16.30-17.30 (po wcześniejszym kontakcie e-mail)
czwartek 16.30-17.30


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
piotr.druszcz@ue.poznan.pl


mgr Marek Kawacki

wtorek 13:00-14:00

środa 10:30-11:30 (dyżur tylko za potwierdzeniem e-mailowym)

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
marek.kawacki@ue.poznan.pl


mgr Agnieszka Kozłowska

wtorek 16:00-17:00 (po wcześniejszym kontakcie e-mailowym)

środa 17:30 - 18:30 


Pokój 119 C

Tel . 61 854 36 94
agnieszka.kozlowska@ue.poznan.pl


mgr Ewelina Kuberska

brak dyżurów w semestrze zimowym


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
ewelina.kuberska@ue.poznan.pl


mgr Maria Lewandowska

brak dyżurów w semestrze zimowym


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
maria.lewandowska@ue.poznan.pl


mgr Tomasz Spychała

poniedziałek 15:10-16:10
czwartek 15:10-16:10 (po potwierdzeniu emailowym)