Dyżury w semestrze letnim


prof. dr hab. Aldona Kamela - Sowińska - Kierownik Katedry

poniedziałek 10.00-11.00
Urlop do 15.09

Pokój 106 C
Tel. 61 854 38 65
aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl

 

dr hab. Marek Cieślak, prof. nadzw. UEP


najbliższe dyżury

19.09 (wtorek) - godz. 11.00 - 12.00

26.09 (wtorek) - godz. 9.00 - 10.00

Kolejne dyżury - w trakcie semestru: poniedziałki 10 - 11, czwartki 12 - 13

poprawki na dyżurach - tylko dla osób, które mają przedłużoną sesję

przed przyjściem na dyżur proszę sprawdzić w tym miejscu, czy termin nie uległ zmianie


Pokój 105 C
Tel. 61 854 38 36
marek.cieslak@ue.poznan.pl


dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP

Dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nazw. UEP przebywa na zwolnieniu lekarskim do 28.07, a od 29.07 do 4.09 na urlopie.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z Kierownikiem Katedry.


Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 34
wojciech.fliegner@ue.poznan.pl


dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. nadzw. UEP

Urlop od 17.07

Pokój 105 C
remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl


dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP

poniedziałek 10.30 - 11.30

urlop wypoczynkowy 21.07-1.09; 4-5.09 i 25-29.09

6-8.09 urlop naukowy (uczestnictwo w konferencji)

Egzamin poprawkowy u prof. M. Remlein (dla wszystkich studentów) odbędzie się 2 września (sobota) o godz. 8.15 w sali 218 C 


Pokój 118 C
Tel. 61 854 38 29
marzena.remlein@ue.poznan.pl

 

dr Joanna Błażyńska

25.09 godz. 10.20


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
joanna.blazynska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Czerny


Poprawka 10 września 11:00 121 C

od 4 do 8 września wyjazd szkoleniowy

11-22 września urlop



Pokój 121 C

Tel. 61 854 38 35
malgorzata.czerny@ue.poznan.pl 


dr Maciej Ciołek

czwartek 18.00-19.00

urlop 29.06 - 22.09


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
maciej.ciolek@ue.poznan.pl 


dr Dawid Garstecki

urlop 24.07-22.09



Pokój 116 C
Tel. 61 854 38 37
dawid.garstecki@ue.poznan.pl


dr Piotr Gut

brak konsultacji


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 4 71
piotr.gut@ue.poznan.pl


dr Artur Jastrzębowski

wtorki i czwartki od 8:20 do 9:20

Pokój 020 C
Tel. 61 854 36 72
artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl




dr Bartłomiej Juras

urlop 26.06 -11.09 
wtorek 12.09 i środa 13.09 o godzinie 10.00


Pokój 121c

Tel. 61 854 38 35

bartlomiej.juras@ue.poznan.pl


dr Maria Kiedrowska

13.09  w godz. 11.30 - 12.30

14.09 godz. 15.00 - 16.00 

19.09 - godz. 15.00 - 16.00

22.09 - godz. 15.00 - 16.00





Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
maria.kiedrowska@ue.poznan.pl


dr Magdalena Kowalczyk

25.09 15.00-16.00


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32


dr Karolina Kwiecińska

Urlop: 14.08- 01.09.17 r., 11.09-21.09.17 r. 

Dyżur: 4.09 godz. 9.00 (po wcześniejszym kontakcie mailowym)

W celu ustalenia terminów poprawkowych  proszę o indywidualny kontakt mailowy.



Pokój 020 C
Tel.61 854 36 72
karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl


dr Małgorzata Macuda

Urlop macierzyński od 22 października 2016


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
malgorzata.macuda@ue.poznan.pl


dr Marek Masztalerz

urlop 21.07-8.09


Pokój 117 C
Tel. 61 854 38 71
marek.masztalerz@ue.poznan.pl


dr Marta Mazurowska

Urlop:

18-19.09.2017

Uczestnictwo w konferencji: 20-22.09.2017  (dyżury odwołane) 

W celu ustalenia terminów poprawkowych bardzo proszę o indywidualny kontakt e-mail.

Pokój 115 C
Tel . 61 854 36 72 
marta.mazurowska@ue.poznan.pl


dr Łukasz Matuszak

wtorek 11:20-12:20

urlop: 24.06-2.07


Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
l.matuszak@ue.poznan.pl


dr Helena Poetschke

wtorek     14.00 - 15.00


Pokój 115 C
Tel. 61 854 38 32
helena.poetschke@ue.poznan.pl


dr Dawid Obrzeżgiewicz

1.09.2017 godz. 9:00-10:00 - I zaliczenie poprawkowe

11.09.2017 godz. 16:30-17:30 - II zaliczenie poprawkowe


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
dawid.obrzegiewicz@ue.poznan.pl


dr Ewa Różańska

Dyżury we wrześniu: środa 11:30-12:30

Urlop: 11-19.09.2017

Uczestnictwo w konferencjach: 20-22.09.2017 oraz 25-27.09.2017 (dyżury odwołane)



Pokój 114 C
Tel. 61 854 38 33
ewa.rozanska@ue.poznan.pl


dr Elżbieta Szczepankiewicz

14.09. godz. 11.00

26.09. godz. 11.00


Pokój 121 C
Tel. 61 854 38 35
elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl


dr Marta Szczepańska

Konsultacje:

środa, godz. 15:00-16:00

urlop: 21.08-05.09.2017, 13.09-19.09.2017


Pokój 115 C

Tel. 61 854 38 32
marta.szczepanska@ue.poznan.pl


dr Zofia Wierzbińska

dyżury: 1.09 godz.9.30 


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl


dr Marek Wierzbiński

dyżury: 3.08, 30.08 godz.8.00

urlop: 3.7.-21.8.


Pokój 020 C
Tel . 61 854 36 72
marek.wierzbinski@ue.poznan.pl


dr Beata Zyznarska-Dworczak

13 września g. 13.00-14.00 (poprawa)

urlop  26.07.-08.09


Pokój 114 C
Tel . 61 854 38 33
b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl


mgr Piotr Druszcz

poprawka  - 31.08.2017 g. 17.00


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
piotr.druszcz@ue.poznan.pl


mgr Marek Kawacki

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
marek.kawacki@ue.poznan.pl


mgr Agnieszka Kozłowska

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej


Pokój 119 C


Tel . 61 854 36 94
agnieszka.kozlowska@ue.poznan.pl


mgr Ewelina Kuberska

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej


Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
ewelina.kuberska@ue.poznan.pl


mgr Tomasz Spychała

brak dyżurów w przerwie wakacyjnej

Pokój 119 C
Tel . 61 854 36 94
tomasz.spychala@ue.poznan.pl