Szkoła doktorska

International Doctoral Seminars

6 czerwca, 2023

Szanowni Państwo,

w imieniu Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej i Dziekana Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Czesława Zająca mamy przyjemność zaprosić doktorantów Państwa uczelni do udziału w kolejnym spotkaniu w cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się on-line na platformie Teams w dniu 14 czerwca 2023 roku o godz. 16.00.

Tematyka seminarium: “Performance of economies and enterprises

Uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie formularza Forms znajdującego się w zaproszeniu (załącznik) do 13 czerwca 2023 roku.

W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt mailowy.

Z poważaniem,

Renata Majewska