Wiadomości BOS

Wybory seminariów - kierunki: informatyka i ekonometria, nadzór i kontrola, Przemysł 4.0, jakość i rozwój produktu, zarządzanie i inżynieria produkcji, kierunek prawno-ekonomiczny, Quantitative Finance

8 maja, 2023

Uwaga Studenci
II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia studiujący na kierunkach:

I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia studiujący na kierunkach:
jakość i rozwój produktu (studia poinżynierskie),
jakość i rozwój produktu (studia niestacjonarne, policencjackie),
zarządzanie i inżynieria produkcji (studia poinżynierskie), nadzór i kontrola, Przemysł 4.0 oraz Quantitative Finance

W dniach 22-28 maja 2023 roku odbędą się wybory seminariów dla studentów II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia, studiujących na kierunkach: informatyka i ekonometria, jakość i rozwój produktu, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz kierunek prawno-ekonomiczny oraz dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia studiujących na kierunkach: jakość i rozwój produktu, zarządzanie i inżynieria produkcji, nadzór i kontrola, Przemysł 4.0 oraz Quantitative Finance Wybory seminariów zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem systemu USOS.

Zatwierdzona przez właściwego dyrektora studiów oferta seminariów oraz zasady zapisów, są zamieszczone na stronie internetowej BOS.

Każdy Student musi skontaktować się z potencjalnym promotorem i uzyskać jego zgodę na zapisanie się na seminarium. Wskazany jest kontakt z promotorem w okresie poprzedzającym uruchomienie zapisów w systemie (od momentu udostępnienia oferty). Student kontaktuje się z potencjalnym promotorem osobiście na dyżurze lub za pomocą poczty elektronicznej tylko ze studenckiego adresu mailowego – UID@student.ue.poznan.pl. Dopiero po uzyskaniu akceptacji promotora, student może wprowadzić wybór do systemu USOS.

Osoby, które zapiszą się na seminarium bez uzyskania zgody promotora zostaną z tego seminarium wykreślone.

W sytuacji, kiedy Student uzyska zgodę na zapisanie się na seminarium od więcej niż jednego promotora, po dokonaniu ostatecznego wyboru i zapisu w systemie USOS, powinien powiadomić promotorów do których się nie zapisał (a od których uzyskał wymaganą zgodę) o tym fakcie.