Katedra Marketingu Międzynarodowego

Milena Ratajczak-Mrozek Koordynatorką Seminarium Zarządzana Relacjami (SeZaRe)

9 czerwca, 2023

Milena Ratajczak-Mrozek Koordynatorką Seminarium Zarządzana Relacjami (SeZaRe)

1 czerwca br. odbyło się pierwsze Seminarium Zarządzana Relacjami (SeZaRe), nieformalnej sieci współpracy naukowej w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości, zainteresowanej rozwojem wiedzy dotyczącej m.in. zagadnień relacji, współpracy i sieci biznesowych. Inicjatorami SeZaRe są Milena Ratajczak-Mrozek (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Katedra Marketingu Międzynarodowego), Piotr Kwiatek (Akademia Leona Koźmińskiego), Grzegorz Leszczyński (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Maciej Mitręga (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnika Ostrawska) oraz Dariusz Siemieniako (Politechnika Białostocka, Akademia Leona Koźmińskiego). Milena Ratajczak-Mrozek jest Koordynatorką tej inicjatywy.