Studenci - aktualności Uniwersytet

Nasi studenci zwycięzcami Enactus Poland National Competition 2022

10 czerwca, 2022

Studenci Enactus zaprezentowali projekt #MILO – aplikację, która pomaga osobom mierzącym się z problemem chorób psychicznych. Aplikacja zawiera opcję journalingu, chat-bota oraz możliwość komunikacji z psychologiem, terapeutą lub psychiatrą. System jest oparty na sztucznej inteligencji dzięki czemu analizuje zachowania użytkownika oraz jego nastroje. Aplikacja ma za zadanie połączyć wiele rozwiązań w jedno narzędzie, które pomoże szczególnie młodym ludziom w uporaniu się z problemami, jak i umożliwi szybszy i tańszy sposób na uzyskanie specjalistycznej pomocy.
Gratulujemy całemu zespołowi Enactus UEP, na czele którego stoi liderka Ola Hamrol. Liderką projektu Milo jest Helena Dwernicka.