Awanse absolwentów Uniwersytet

Praca magisterska naszego absolwenta wyróżniona w konkursie z zakresu AI

5 grudnia, 2022

Praca magisterska naszego absolwenta – Filipa Mazurkiewicza – zdobyła wyróżnienie za najciekawsze zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji w Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych i Magisterskich Master 4 Science 2022.

Promotorem pracy pt. „Rozpoznawanie aktywności siatkarskich przy użyciu rekurencyjnej sieci neuronowej” była dr hab. Agata Filipowska, prof. UEP. Na konkurs nadesłano 84 prace z całej Polski. Ich treść oceniło jury złożone z nauczycieli akademickich, przedstawicieli partnerów biznesowych oraz reprezentantów organizatora konkursu – Polskiej Sekcji IEEE, GovTech Polska oraz 4 Science Institute Sp. z o. o.

Organizatorzy konkursu w liście gratulacyjnym podkreślili, że działalność naukowo-dydaktyczna prowadzona przez pracowników Instytutu Informatyki i Ekonomii Ilościowej UEP w istotny sposób buduje polski potencjał wdrożeniowy.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą