Pracownicy Katedry zostali nagrodzeni nagrodą rektora UEP!

dr Monika Banaszewska

Za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w 2022 roku, za dwa artykuły w wysoko punktowanych czasopismach międzynarodowych oraz za monografię pt. „Dochody własne w systemie finansowania gmin. Determinanty i implikacje”, WUE w Poznaniu.

dr Aneta Chodakowska

Za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w 2022 roku, za dwa artykuły w wysoko punktowanych czasopismach międzynarodowych.

dr hab. Sławomira Kańduła, prof. UEP

Za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w 2022 roku, za artykuł w wysoko punktowanym czasopiśmie międzynarodowym oraz za współautorstwo monografii pt. „Od rozwoju do erozji finansów samorządu terytorialnego w Polsce”, WUE we Wrocławiu, oraz za osiągnięcia organizacyjne i wizerunkowe o istotnym dla Uczelni znaczeniu w 2022 roku, za zainicjowanie i zorganizowanie studenckiej konferencji naukowej z cyklu „Młodzi o finansach publicznych”.

dr Joanna Przybylska

Za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w 2022 roku, za artykuł w wysoko punktowanym czasopiśmie międzynarodowym oraz za osiągnięcia organizacyjne i wizerunkowe o istotnym dla Uczelni znaczeniu w 2022 roku, za wyróżniającą się działalność w obszarze studiów podyplomowych.

dr Wojciech Świder

Za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w 2022 roku, za dwa artykuły w wysoko punktowanych czasopismach międzynarodowych oraz za wyróżniające się osiągnięcia dydaktyczne w 2022 roku, za innowacyjne wykorzystanie mediów społecznościowych w dydaktyce.