Wizyta dr Magdaleny Muradin na Universidad de Monterrey (UDEM) w Meksyku
Wizyta dr Magdaleny Muradin na Universidad de Monterrey (UDEM) w Meksyku
W dniach 6-10 października dr Magdalena Muradin, reprezentująca naszą Katedrę, uczestniczyła w wizycie na Universidad de Monterrey (UDEM) w Meksyku, realizowanej w ramach programu Erasmus+.
Podczas pobytu dr Muradin prowadziła zajęcia dydaktyczne, spotkała się z kadrą naukową, administracyjną oraz przedstawicielami uczelni, a także omawiała możliwości dalszej współpracy między instytucjami. Szczególnie inspirujące okazały się rozmowy z dr Maríą Eulalią Chávez-Rivera, które zaowocowały pomysłami na wspólne inicjatywy badawcze i dydaktyczne.
Wizyta pozwoliła nie tylko na wymianę doświadczeń akademickich, lecz także na poznanie otwartości i kreatywności społeczności UDEM oraz bogactwa kultury Meksyku. Monterrey – nowoczesne miasto położone u stóp imponujących gór – okazało się doskonałym miejscem sprzyjającym inspirującej wymianie doświadczeń i refleksji.



