Horyzont 2020 – KPK zaprasza na wydarzenie online

III DzH2020 SG


Szanowni Państwo,
W związku z bieżącą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa postanowiliśmy zmienić formułę trzeciej, ostatniej edycji naszego Dnia z Horyzontem 2020. W trosce o Państwa i nasze zdrowie, zamiast tradycyjnego spotkania, proponujemy wirtualną kampanię informacyjną Wiosna z Horyzontem 2020.

Począwszy od 25 marca 2020 r., w regularnych odstępach, będziemy publikować filmy z wystąpieniami naszych prelegentów. W trakcie i bezpośrednio po prezentacjach ekspertów KPK na temat ostatnich w H2020 konkursów, umożliwimy Państwu kontakt z prelegentami, także będziecie mieli możliwość zadawania im pytań.

W tym tygodniu czeka na Państwa:

  • Środa 25 marca prof. dr hab. Grzegorz Wrochna, Podsekretarz Stanu w MNiSW o wynagrodzeniach w programie Horyzont 2020
  • Czwartek 26 marca – „Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa” dr inż. Zygmunt Krasiński, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Dyrekcja KPK PB UE oraz„Business &S cience Poland” Ewa Kocińska-Lange (Dyrektor Generalny ds. Badań i Innowacji, Business & Science Poland)
  • Piątek 27 marca – „Historie sukcesu w H2020, czyli dlaczego warto brać udział” prof. Krzysztof Kurek (Dyrektor Narodowego Centrum Badań Jądrowych) oraz dr Agata Goździk (Instytut Geofizyki PAN)

Następnie, od poniedziałku 30 marca publikować będziemy kolejne prezentacje ekspertów KPK dotyczące ostatnich konkursów w Horyzoncie 2020 oraz prezentacje o Europejskiej Radzie ds. Innowacji (grafik publikacji będzie uaktualniany na bieżąco).

Nagrania będą publikowane codziennie o godz. 10:00. Następnie udostępniony będzie specjalny czat, na którym będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertom KPK. Link do czatu uczestnicy zarejestrowani na wydarzenie otrzymają mailem.

O terminach publikacji kolejnych nagrań będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, a także w kanałach MNiSW i NCBR. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych kanałów na Twitterze i Facebooku.

Mamy nadzieję, że taka forma przekazu spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem i pozwoli nam dotrzeć z aktualnymi informacjami do szerokiego kręgu odbiorców.

 

autor: kpk.gov.pl