Wydarzenia proponowane w styczniu 2020 roku

Kabaret: PARANIENORMALNI 25.01.2020r.ZMIANA TERMINU NA DZIEŃ 04.03.2020r.

godz. 19:00, Aula Artis, ul. Kutrzeby 10
cena biletu: 95,00 zł

Miejsca:
Rząd 1, miejsca 6 - 15, miejsca zarezerwowane


W programie: Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie?

Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru.

Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością.

Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.


Wystąpią:
Robert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek


    Rezerwacji, przez złożenie wniosku można dokonywać u pracownika Zespołu spraw socjalnych budynek B, II piętro pok. 206 lub pok. 201  lub drogą elektroniczną, przesyłając skan/zdjęcie wniosku na adres Maria.Lar@ue.poznan.pl.


    Bilety można odbierać w pokoju Zespołu spraw socjalnych, nr 206 w budynku B.

     

     Zapraszam i życzę niezapomnianych wrażeń.    Znalezione obrazy dla zapytania paranienormalni