Komunikaty

Cognitis rekrutuje!

Dołącz do studentów uczelni ekonomicznych, prawniczych i technicznych z Poznania, Wrocławia i Warszawy, którzy rozwijają swoje umiejętności menedżerskie podczas realizacji projektów we współpracy z największymi firmami konsultingowymi,

takich jak wydanie publikacji Przewodnik po Konsultingu, wydarzenia Złap Konsulting, czy Maratony Analityczne. Poznaj wspaniałych ludzi, którzy chcą wspierać postawy przywódcze poprzez ogólnopolski konkurs dla maturzystów Talent za Talent.

 

Tworzymy Stowarzyszenie, by kształtować swój charakter, nabywać umiejętności oraz poznawać firmy z branży doradczej, a także wspaniale się bawić w trakcie realizacji kolejnych projektów. Kierujemy się zdrowym rozsądkiem i jesteśmy otwarci na każdego, kto chce poszerzać swoje umiejętności, łącząc to z pracą dla dobra innych. Dołącz do Cognitis, gdzie okazji do zaangażowania i rozwoju nie zabraknie!

 

Na stronie internetowej www.cognitis.pl znajdziesz formularz aplikacyjny oraz szczegółowy opis procesu rekrutacyjnego. Jeśli przejdziesz przez niego pomyślnie, zaprosimy Cię do wzięcia udziału w niesamowitym wydarzeniu – Spotkaniu Treningowo-Integracyjnym!

 

Termin składania aplikacji upływa 7 marca!

 

Jeśli czujesz, że Cognitis może być miejscem dla Ciebie – DOŁĄCZ DO NAS!