ECONET Wirtualna Przestrzeń Współpracy Uczelni Ekonomicznych to projekt pozwalający studentom z 5 uczelni ekonomicznych w Polsce na aktywny udział w jednym z pięciu wirtualnych wykładów. W projekcie uczestniczy po 25 studentów z każdej uczelni (po 5 studentów w każdym z wykładów).

Oferta skierowana jest m.in. dla studentów UEP, w szczególności tych z Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej. O zapisaniu na przedmiot decyduje kolejność zgłoszeń - na każdy przedmiot może zapisać się maksymalnie 5 osób. Zapisy na przedmioty odbywają się drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Studenci I stopnia na WIGE mają możliwość dopisania przedmiotów z grupy ECONET do ścieżki studiów. Zajęcia realizowane w formie wykłado - ćwiczeń w wymiarze 30 godzin, kończą się zaliczeniem. Za ukończenie przedmiotu z grupy ECONET student uzyskuje certyfikat oraz 3 punkty ECTS.

 

Więcej informacji na stronie: www.econet.pl lub u koordynatora projektu na UEP dr Elżbiety Daneckiej (e.danecka@kie.ue.poznan.pl, tel. 61-639-27-88, pok. 3.6 budynek CEUE) oraz prowadzącej zajęcia dr Agaty Filipowskiej (agata.filipowska@kie.ue.poznan.pl, tel. 61-639-28-06, 61-854-36-32, pok. 3.27 budynek CEUE).