Dariusz Kierski

Dyrektor Logistyki Grupy Muszkieterów w Polsce

 

Absolwent Instytutu Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 23 lat związany z logistyką. Od 1997 roku zajmuje stanowiska menedżerskie w międzynarodowych firmach logistycznych. Z Grupą Muszkieterów związany jest od 2007 roku, początkowo we Francji, a następnie jako Dyrektor Logistyki w Polsce.

 

Eliza Orepiuk-Szymura

Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów w  Polsce

 

Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim oraz podyplomowego studium PR przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoją wiedzę poszerzała również podczas rocznych studiów w College of Marketing and Design w Dublinie. W Grupie Muszkieterów odpowiada za działania Public Relations, Public Affairs  oraz strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Do jej zadań należy również zarządzanie komunikacją wewnętrzną między wszystkimi spółkami Grupy w Polsce.

 

Agnieszka Wiśniewska

Kierownik Działu Marketingu Marek Własnych Intermarché

 

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku filozofia, pedagogika oraz marketing i zarządzanie. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej o profilu marketing usług. Od 11 lat związana z Grupą Muszkieterów. Prywatnie pasjonatka i propagator tanga argentyńskiego. Menadżer kwartetu tangowego.

 

Piotr Biela

Kierownik Marketingu Strategicznego Intermarché

 

Absolwent Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu analizy finansowej w procesie inwestowania na tej samej uczelni.  W 2013 roku uzyskał tytuł Master of Business Administration na Georgia State Univercity w Atlancie. Z Grupą Muszkieterów związany od 2007 roku, początkowo w obszarze badań marketingowych. Od 2012 r. Kierownik Marketingu Strategicznego Intermarché.

 

 

Roman Szymanda

Kierownik Działu Category Management Intermarché

 

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1994 roku związany z handlem detalicznym, zarówno po stronie producenta, jak i sieci handlowych , a także jako trener/konsultant. Z Intermarché związany od 2011 roku, odpowiada za Dział Category Management

 

 

Paweł Stefaniak

Kierownik Grupy Zakupowej Bricomarché

 

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Absolwent Studiów Podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Handel Międzynarodowy ze Wschodem. Od 16 lat związany z handlem DIY. Z Grupą Muszkieterów współpracuje od 2003 roku, początkowo na stanowisku Specjalisty ds. Asortymentu później Kupca, a od 2007 na stanowisku Dyrektora Departamentu Materiały Budowlane i Majsterkowanie/Auto.