Jesteś absolwentką lub studentką UEP i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka?

Firma doradcza PwC kontynuuje inicjatywę „Sukces w sukience”. Jej celem jest wspieranie młodych kobiet w odważnym stawianiu pierwszych kroków na szczeblach kariery i wzmacnianie ich cech przywódczych. W ramach inauguracji akcji w ubiegłym roku zorganizowaliśmy webcast z „królową Facebooka” Sheryl Sandberg. Towarzyszyła mu debata w warszawskim biurze PwC na temat przywództwa kobiet z udziałem polskich liderów biznesu.


W tym roku gośćmi webcastu będą autorki bestsellerowej w Stanach Zjednoczonych książki „The Confidence Code” - Katty Kay and Claire Shimpan, a także liderka Google w Wielkiej Brytanii - Eileen Naughton. Podczas webcastu będziemy rozmawiać o budowaniu pewności siebie, szukając tym samym odpowiedzi na pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?”. Wirtualne spotkanie będzie poprzedzone panelem dyskusyjnym z udziałem zaproszonych gości –liderek i liderów PwC oraz przedstawicieli biznesu.

Mamy dla Was dobre wieści! W tym roku „Sukces w sukience” będzie obecny nie tylko w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się także w innych biurach PwC w Polsce. Dzięki temu będziecie mogli poznać kobiety, które rozpoczęły karierę i podejmowały odważne decyzje, a teraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami.

Zapraszamy Was na spotkanie przede wszystkim w poznańskim biurze PwC, które odbędzie się 17 marca.

Udział w spotkaniu potwierdziły: Dorota Wolna oraz Małgorzata Małecka – absolwentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a obecnie managerki w PwC.


Aby zgłosić swój udział w wydarzeniu aplikujcie poprzez poniższe strony (liczba miejsce jest ograniczona):

Poznań

 

Więcej informacji znajduje się na naszym fanpage’u na Facebooku www.facebook.com/PwCPolska

Pytania prosimy kierować na adres kariera@pl.pwc.com