Aktualności

Wygraj prestiżowy „Staż Prezesa NBP”

Marzysz o karierze u jednego z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce, a studia skończyłeś nie dawniej niż przed dwoma laty? 

Spróbuj swoich sił i dołącz do zespołu pracowników Narodowego Banku Polskiego w ramach programu „Staże Prezesa NBP”. Rekrutacja prowadzona jest do końca września. Zapewnij sobie niezwykły start kariery zawodowej.  

 

- To wyjątkowa oferta dla wybitnych absolwentów studiów wyższych, dająca możliwość zawodowego rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów od ekonomii i rynków finansowych Polsce. Na osoby, które z sukcesem zakończą proces rekrutacji, czekają miejsca między innymi w Instytucie Ekonomicznym, Departamencie Statystyki, Stabilności Finansowej czy Operacji Krajowych. Dotychczas odbyły się cztery edycje programu „Staże Prezesa NBP” a niektórzy spośród uczestników otrzymali propozycję kontynuacji pracy w banku – podkreślaWaleria Mermer-Kowalska, dyrektor Departamentu Kadr NBP.

 

Pracownicy-stażyści w trakcie trwania stażu otrzymują wynagrodzenie oraz korzystają w pełni ze wszystkich praw pracowniczych, jak również z benefitów oferowanych pracownikom przez bank – dedykowanych szkoleń, świadczeń socjalnych czy pakietu medycznego. Uczestnikom programu „Staże Prezesa NBP”, w zależności od miejsca odbywania stażu, bank oferuje zatrudnienie w ramach rocznej lub ośmiomiesięcznej umowy o pracę.

 

NBP jako pracodawca

Narodowy Bank Polski jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Przyszli pracownicy - stażyści doceniają możliwość wszechstronnego rozwoju oraz współpracę z ekspertami z zakresu makroekonomii, bankowości i rynków finansowych. Warto podkreślić, że NBP ufa aż 63 procent społeczeństwa, co jest najwyższym wynikiem wśród instytucji finansowych w Polsce (PBS, lipiec 2016).

 

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do programu (zobacz regulamin) przyjmujemy za pośrednictwem formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie NBP do 30 września 2016 roku. By zgłoszenie było kompletne, pamiętaj o przygotowaniu CV wraz z listem motywacyjnym, dyplomu ukończenia studiów wyższych (wraz z suplementem) oraz referencji wystawionych przez promotora lub opiekuna merytorycznego z Twojej uczelni.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!