Aktualności

Praca w finansach czeka na Ciebie!

Zapraszamy do lektury przewodnika  "Kariera w Finansach i Bankowości” online.

Zbliżające się wakacje to świetny okres, by zweryfikować swoje kompetencje i wiedzę w praktyce. Zanim znajdziesz pracodawcę, który w najbliższych miesiącach zatroszczy się o Twoją karierę, wybierz dla siebie najlepszą branżę. Sięgnij po przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” i podejmij wyzwanie, jakie stawia przed Tobą współczesny rynek pracy.

 

Zapraszamy do lektury piątej edycji przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl oraz ekspertów ze świata finansów. Bieżące wydanie możesz przeglądać online lub pobrać na swój komputer, odwiedzając naszą stronę pod linkiem: www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

 

W wydaniu magazynu znajdziesz m.in.:

·         artykuły na temat trendów związanych z pracą w finansach;

·         opisy perspektywicznych naszym zdaniem zawodów przyszłości: Process Improvement Specialist, Analityk KYC, Manager produktu w ubezpieczeniach, Manager projektu;

·         prezentacje branż sektora finansowego z podziałem na usługi finansowe (m.in. audyt, BPO/SSC, księgowość, IT), bankowość oraz usługi doradcze;

·         artykuły na temat kwalifikacji zawodowych dla finansistów: ACCA, CIMA, Aktuariusz, Doradca podatkowy;

·         ponad 50 profili pracodawców, firm rekrutacyjnych i szkoleniowych ze szczegółowymi informacjami na temat organizacji, procesu rekrutacji i profilu kandydata.

 

Przewodnik pomoże Ci odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:

·         Które obszary sektora finansowego będą zatrudniać w najbliższych latach i dlaczego?

·         Które kompetencje cenią pracodawcy, poszukując kandydatów w poszczególnych branżach?

·         Które organizacje będą w najbliższym czasie poszukiwać praktykantów, stażystów oraz pracowników?

·         Jak wygląda proces rekrutacji do poszczególnych firm sektora finansowego?

 

Stworzyliśmy przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać swoje kompetencje i zyskać cenne doświadczenie na rynku pracy.

 

Zapraszamy do lektury przewodnika online:

www.karierawfinansach.pl/przewodnik

 

Więcej informacji na www.karierawfinansach.pl/przewodnik

 

 

KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis kariery, dedykowany specjalistom, managerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów, konsultingu, bankowości oraz BPO/SSC. Oprócz wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie znajdują się opisy stanowisk w poszczególnych branżach sektora finansowego. Osoby planujące podnoszenie swoich kwalifikacji znajdą tam opisy certyfikatów wraz z informacjami dotyczącymi perspektyw rozwoju zawodowego oraz bogatą ofertę kursów i szkoleń z obszaru finansów. Serwis posiada również interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych. Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również Strefę studenta, w której można znaleźć wiele ciekawych ofert staży i praktyk najlepszych firm w Polsce.

 

Więcej informacji na stronie www.karierawfinansach.pl.