Aktualności

Biuletyn UEP

Zobacz najnowsze wydanie.

Zapraszamy do lektury październikowego wydania Biuletynu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Państwa artykuł poświęcony nowemu logo UEP wraz z grafikami pokazującymi ewolucję godła Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W Biuletynie przeczytają Państwo również o promocjach doktorskich i habilitacyjnych, projektach zrealizowanych w ramach kolejnej edycji Budżetu partycypacyjnego UEP oraz o nietypowej imprezie sportowej, zorganizowanej w ramach obchodów 90–lecia naszej Uczelni – I Biegu po schodach w Collegium Altum.


Polecamy Państwa uwadze również rozmowę z Prorektorem ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr. hab. Maciejem Żukowskim, prof. zw. UEP, na temat międzynarodowej akredytacji EQUIS, o którą ubiega się Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.


Z okazji jubileuszu 90-lecia UEP w kolejnych wydaniach Biuletynu – w nowej rubryce Poczet Rektorów UEP – przybliżone zostaną sylwetki władz Uczelni. W tym numerze prezentujemy prof. dr. Leonarda Glabisza oraz prof. zw. dr. Antoniego Peretiatkowicza.

 

Tradycyjnie na tylnej okładce Biuletynu prezentujemy Państwu nasz poradnik „wyBRYK językowych”.

 

Najnowszy Biuletyn UEP dostępny jest TU