W związku z okresem rekrutacyjnym podajemy istotne informacje organizacyjne dotyczące terminów i zasad kwalifikacji dla kandydatów na studia I stopnia zainteresowanych trybem stacjonarnym i niestacjonarnym.
Wszystkie dotyczą warunków formalnych aplikowania na UEP.
Sprawdź, co zrobić by studiować na uczelni ekonomicznej ze ścisłej czołówki rankingowej!Studia stacjonarne I stopnia

Formularze zgłoszeń elektronicznych na studia stacjonarne I stopnia zostały uruchomione 20 maja 2019 r.

Rejestracja odbywa się na wybrany kierunek poprzez formularz online. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją kierunków. Pozwoli to na wybór studiów odpowiadających Twoim zainteresowaniom. Sprawdź ofertę! 
Formularz zgłoszeniowy wymaga uzupełnienia danych osobowych i danych rekrutacyjnych (punktacja z matury za przedmioty kwalifikacyjne). Sprawdź przedmioty kwalifikacyjne i sposób obliczania punktów. Do przeliczenia punktów polecamy praktyczny kalkulator maturzysty.
Termin zgłoszeń elektronicznych i uiszczenia obowiązkowych opłat rekrutacyjnych mija 10 lipca 2019 r.  Zarejestruj się!
Wyniki (listy rankingowe) i limity punktów rankingowych będą ogłoszone 15 lipca 2019 r. Sprawdź limity punktów z rekrutacji 2018/2019. 
Kandydaci, którzy uzyskają liczbę punktów równą wyznaczonemu limitowi bądź wyższą zostaną zakwalifikowani na studia. Obowiązkowe dla zakończenia procesu rekrutacji jest wówczas złożenie kompletu dokumentów do 24 lipca 2019 r. Skompletuj dokumenty sprawdź jak je dostarczyć!
W razie obniżenia progów rankingowych termin przyjmowania dokumentów od osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia w ramach nowej, niższej punktacji to 2 sierpnia 2019 r. Wyniki podane zostaną 14 sierpnia 2019 r. (godziny popołudniowe).

Sprawdź też:Studia niestacjonarne I stopnia

Formularze zgłoszeń elektronicznych na studia niestacjonarne I stopnia zostaną otwarte w połowie lipca 2019 r.

Rejestracja odbywa się na wybrany kierunek poprzez formularz online. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją kierunków. Pozwoli to na wybór studiów odpowiadających Twoim zainteresowaniom. Sprawdź ofertę! 
Formularz zgłoszeniowy wymaga uzupełnienia danych osobowych i danych rekrutacyjnych (punktacja z matury za przedmioty kwalifikacyjne). Sprawdź przedmioty kwalifikacyjne i sposób obliczania punktów.
Termin zgłoszeń elektronicznych i uiszczenia obowiązkowych opłat rekrutacyjnych mija 9 sierpnia 2019 r.

Wyniki (listy rankingowe) i limity punktów rankingowych będą ogłoszone 14 sierpnia 2019 r.
Kandydaci, którzy uzyskają liczbę punktów równą wyznaczonemu limitowi bądź wyższą zostaną zakwalifikowani na studia. Obowiązkowe dla zakończenia procesu rekrutacji jest wówczas złożenie kompletu dokumentów do 27 sierpnia 2019 r. Skompletuj dokumenty i sprawdź jak je dostarczyć!
Wyniki podane zostaną 30 sierpnia 2019 r. (godziny popołudniowe).


Sprawdź też:

Opłaty za studia
Zasady przyjęć osób z maturą międzynarodową i „starą maturą”
Informacje dla cudzoziemców
Kontakt (informacja rekrutacyjna)
Pomoc materialna
Akademiki