Studenci UEP należący do Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości „KONTO” wygrali konkurs wiedzy z rachunkowości pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla studentów studiów licencjackich. 1. miejsce zajął Dariusz Wielicki, 2. miejsce przypadło Alicji Piotrowskiej, a 3. miejsce - Tymoteuszowi Nowackiemu. W konkursie wiedzy z rachunkowości pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla studentów studiów magisterskich 1. miejsce zajęła nasza studentka - Karolina Szypuła.

Członkowie koła wygrali również Ogólnopolski Studencki Konkurs Amatorów Rachunkowości Uczelniada 2018.

Studenci należący do SKN Rachunkowości „KONTO” odnieśli również sukcesy podczas VII Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
1. miejsce w konkursie referatów zajęły Karina Jugo i Alicja Piotrowska za referat pt. "Problem a może wyzwanie - o trudnościach w pracy Księgowych na podstawie ankiety przeprowadzonej na członkach grupy zrzeszającej Księgowych na portalu społecznościowym". 2. miejsce w konkursie referatów przypadło Annie Partockiej i Karolinie Szypule, które omówiły temat "Księgowy w świecie informacji - sprawozdanie finansowe w wersji JPK". Na tej samej konferencji, w konkursie wiedzy z bankowości i finansów, 3. miejsce zajął Tymoteusz Nowacki.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!