1 grudnia 2018

W Czytelni Książek i Czytelni Czasopism zaprezentowano wystawę fotografii dedykowaną Piotrowi Ebbigowi „Dzień dobry, Panie Ebbig!”. Wystawa została udostępniona przez Fotokolektyw „punkt Alarmowy SYRENA” do dnia 31 stycznia 2019 roku.   fot. A. Dolińska


fot. A. Dolińska

3 grudnia 2018

W Czytelni Czasopism udostępniono wystawę prac plastycznych „Niepodległa bez barier - od morza do Tatr" na której prezentowane są prace przygotowane przez uczestników wielkopolskiego etapu XVI edycji ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. 

fot. M. Musiela

7 grudnia 2018

W sali pracy zespołowej Biblioteki Głównej odbyło się szkolenie „Baza danych LEX Akademia Premium  dla początkujących”. W szkoleniu przeprowadzonym przez Mirosława Małkowskiego (trenera wydawnictwa Wolters Kluwer) wzięli udział bibliotekarze i pracownicy UEP.

 

10 grudnia 2018

W holu budynku Collegium Altum udostępniono wrzutnię, która służy do samodzielnego zwrotu książek wypożyczonych z Biblioteki Głównej. Zwrotów można dokonywać w godzinach i dniach zamknięcia Biblioteki Głównej.fot. A. Dolińska

18 grudnia 2018

W sali konferencyjnej Biblioteki odbyło się spotkanie wigilijne obecnych i byłych członków Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy Bibliotece Głównej UEP.

 

21 grudnia 2018

Pracownicy Biblioteki Głównej uczestniczyli w spotkaniu świąteczno-noworocznym pracowników UEP.

 

Ze zbiorami i usługami Biblioteki Głównej zapoznali się:

  • uczniowie 4 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej Cogito w Poznaniu (7 grudnia);
  • uczniowie SP 89 im. K.K. Baczyńskiego w Poznaniu (14 grudnia).