W dniu 30 września 2019 roku Rektor, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP, przewodniczył uroczystości promocji doktorów habilitowanych i doktorów, która odbyła się w Auli UEP.

W dniu 28 września 2019 roku Rektor, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP, wziął udział w uroczystym zakończeniu II edycji studiów podyplomowych w zakresie przedsiębiorczości dla nauczycieli. Spotkanie odbyło się w sali 111A.

W dniach 24-26 września 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski wziął udział w konferencji CEEMAN, która odbyła się we Wrocławiu.

W dniu 25 września 2019 roku Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Elżbieta Gołata, otworzyła konferencję z cyklu "INSTYTUCJE W TEORII I PRAKTYCE"  PRZESZŁOŚĆ - TERAŹNIEJSZOŚĆ - PRZYSZŁOŚĆ, która odbyła się w Hotelu Altus Poznań.

W dniu 21 września 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski wziął udział w Balu z okazji 100-lecia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

W dniu 20 września 2019 roku Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Elżbieta Gołata, wzięła udział w konferencji GTS, która odbyła się w sali 111A.

W dniu 17 września 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, wziął udział w debacie rektorskiej podczas konferencji nt. społecznej odpowiedzialności uczelni organizowanej w ramach Kongresu Społecznej Odpowiedzialności Nauki - Nauka dla Ciebie w Krakowie.

W dniach 11-12 września 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, wziął udział w panelu dyskusyjnym, który odbył się podczas konferencji poświęconej problematyce wpływu reformy szkolnictwa wyższego na funkcjonowanie uczelni ekonomicznych w Polsce. Konferencja odbyła się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W dniu 5 września 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, wziął udział w spotkaniu ze studentami na obozie integracyjnym ADAPT 2019 w Łazach.