Uczymy już od 35 006 dni
Kalendarz wydarzeń

International Conference on Finance and Economic Policy (ICOFEP)

19 - 20 listopad 2020 r.
Zapraszamy do udziału w International Conference on Finance and Economic Policy (ICOFEP), która po raz drugi odbędzie się na naszej Uczelni w ramach projektu Regionalnej Inicjatywy Doskonałości (RID).

Tematem Konferencji jest: Economics, Finance and Management in the Digital Era.

W trakcie ICOFEP 2020 prezentowane będą m.in. wyniki badań realizowanych obecnie w ramach I edycji konkursu na projekty wewnętrzne RID.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdziecie Państwo na stronie: http://icofep.ue.poznan.pl/
Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu (61-875), przy al. Niepodległości 10, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail rodo@ue.poznan.pl.

Twoje dane osobowe będę przetwarzane przez UEP w związku z Twoim uczestnictwem w International Conference on Finance and Economic Policy (ICOFEP) w szczególności w celu:

§  wykonania działań niezbędnych do prawidłowej organizacji wydarzenia, m.in. na potrzeby sporządzenia listy uczestników, wydania identyfikatorów, utrzymania kontaktu z uczestnikami w sprawach organizacyjnych oraz wydania certyfikatów) (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)
§  udokumentowania działalności UEP oraz informowania o wydarzeniu w materiałach promocyjnych i serwisie internetowym UEP poprzez utrwalanie wizerunku uczestników w postaci zdjęć oraz nagrań audiowizualnych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).


W związku z przetwarzaniem przez UEP Twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W każdym momencie możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności zamieszczonej w serwisie internetowym UEP.