W dniu 17 kwietnia 2018 r. odbędą się Targi Pracy JOB SPOT. Zapraszamy w godz. 10:00-15:00, do gmachu głównego (al. Niepodległości 10).
Swoje oferty pracy zaprezentuje ok. 60 wystawców, w tym firmy z Klubu Partnera UEP. Tego dni będzie można skorzystać również z nieodpłatnych konsultacji dotyczących CV, czy też zrobić sobie (też nieodpłatnie) profesjonalnie zdjęcie do dokumentów rekrutacyjnych w ramach przygotowanych przez nas CV point i Photo point. Dla przyszłych przedsiębiorców dostępny będzie również AIP point.

Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń tego typu kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów ułatwiając kontakt z potencjalnym pracodawcą. Od 2003 r. niezmiennie wspiera nas w tym Klub Partnera UEP – prestiżowe grono wiodących firm i instytucji. Tym samym wydarzenie stwarza przedsiębiorcom niepowtarzalną okazję bezpośredniego dotarcia do studentów i pozyskania kandydatów do pracy.

www.jobspot.ue.poznan.pl