e-DEBATA: Nowe Pokolenie w Nowej Gospodarce  25 czerwca o godz. 10.00 na platformie ZOOM   

Topic: e-debata

Time: Jun 25, 2020 10:00 AM Warsaw

 

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/91735230773?pwd=OWdTK0RFVDVTWXRtZElDNDI0bXpJdz09

 

Meeting ID: 917 3523 0773

Password: 798367


Debata jest częścią projektu badawczego realizowanego w ramach RID Nowe Pokolenie w Nowej Gospodarce. Jego celem jest opracowanie metodologii do cyklicznych badań młodego pokolenia, szczególnie z punku wiedzenia  kompetencji zawodowych przyszłych pracowników.  


Rozpoczynamy od wysłuchania głosu pracodawców, a przede wszystkim wysłuchania ich opinii oraz artykułowanych już obecnie oczekiwań wobec przyszłych pracowników. Jaki będzie wyglądał rynek pracy za 5 - 10 lat? To będzie jeden z głosów w toczącej się publicznej debacie.


W pierwszej debacie udział wezmą osoby kierujące najważniejszymi organizacjami biznesowymi w Wielkopolsce: Zofia Chołody (Klub Kobiet Przedsiębiorczych), Paweł Bugajny (Wielkopolski Klub Kapitału), Andrzej Głowacki (DGA, przewodniczący Rady Uczelni),   Wojciech Kruk  (Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa), Zbyszko Pawlak (Wielkopolska Loża BCC), Jacek Silski (Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan), Tomasz Wika (Wielkopolska Izba Rzemieślnicza). Dzięki takiej formule, będzie można zapoznać się opiniami z całego środowiska wielkopolskiego biznesu, a nie tylko poszczególnych przedsiębiorców.