Aktualności

ENEA organizuje Konkurs Innowacyjny


 

Enea SA – Partner UEP - włącza się w działania na rzecz rozwijania współpracy nauki i biznesu. Enea aktywnie wspiera rozwój nowoczesnych technologii dla elektroenergetyki, poszukując innowacyjnych pomysłów i partnerów do współpracy. W tym celu Enea zaprasza wszystkich otwartych na innowacje do udziału w Konkursie i zgłaszanie swoich projektów.

Celem Konkursu ENERGIA+ !nnowacje jest pozyskanie wśród jego uczestników najlepszego pomysłu innowacyjnego, który docelowo zostanie wdrożony w Grupie Enea.

Organizatorem konkursu jest Komitet ds. Innowacji i Nowych Technologii Krajowej Izby Gospodarczej wraz z partnerami: ENEA SA, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polskim Instytutem Badań i Rozwoju oraz Funduszem GIZA Polish Ventures.


Nagrodą w Konkursie jest pozyskanie łącznego finansowania w wysokości do 1.000.000,00 zł na rozwój innowacyjnej, autorskiej technologii dla elektroenergetyki, możliwość jej testowania w strukturach Grupy Enea, wsparcie biznesowe funduszu GIZA Polish Ventures oraz wsparcie technologiczne Polskiego Instytutu Badań i Rozwoju.


Szczegóły dotyczące konkursu, kryteria projektów, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są pod adresem:

http://www.enea.pl/pl/grupaenea/konkurs-innowacyjny