Szanowni Państwo,

zapraszamy menedżerów działów HR na pierwsze z cyklicznych spotkań w ramach  HR Academy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Spotkania mają charakter zamknięty, ich celem jest wymiana wiedzy z zakresu najnowszych koncepcji i praktyk w obszarze HR.


Termin spotkania: 18 czerwca, godz. 12:45-15:30

Miejsce: Collegium Altum (wieżowiec), sala 1211a, ul. Powstańców Wlkp. 16, Poznań


Program:
I. Jak mówić o wartościach firmy, prof. Jerzy Bralczyk.

Dowiedz się, jak komunikować wartość firmy jej wewnętrznym i zewnętrznym interesariuszom.

II. Efektywność funkcji HR, dr hab. Beata Skowron-Mielnik, prof. nadzw. UEP.

Poznaj narzędzia i wskaźniki służące pomiarowi efektywności HR.

 

Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać na adres: agnieszka.szurgocinska@ue.poznan.pl. W tytule maila prosimy wpisać "HR Academy".

 

Goście specjalni:

Prof. Jerzy Bralczyk - językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, polityki i reklamy. Wykłada w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Zbiera wydania "Pana Tadeusza" i stare podręczniki dobrego zachowania i mówienia. Autor wielu publikacji książkowych i artykułów.  

Prof. Beata Skowron-Mielnik - konsultant profilowania zawodowego - certyfikat Thomas International w zakresie PPA (Personal Profile Analysis) i TST (Tests for Selection and Training). Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, elastycznej organizacji pracy, zarządzania czasem pracy i projektowania organizacji.