Aktualności

Specjalna oferta Wielkopolskiej Szkoły Biznesu

10% rabatu na studia Executive MBA dla Klubu Partnera UEP

Program Executive MBA przeznaczony jest dla kadry kierowniczej, posiadającej doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Szczególny nacisk jest kładziony na strategiczne zarządzanie firmą zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Program jest bardzo silnie zorientowany na praktyczne rozwijanie umiejętności menedżerskich. Realizowane są także zespołowe formy współpracy, o silnie praktycznym zorientowaniu w postaci zespołowych projektów konsultingowych i międzynarodowych. Zajęcia odbywają się w 40% w języku angielskim oraz w 60% w języku polskim. Podczas pierwszego roku studenci mają możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w warsztatach językowych Business Communication Skills opracowanych specjalnie dla słuchaczy Executive MBA. Strategicznymi partnerami zagranicznymi programu są ISCTE Business School i Turku School of Economics.

 

Program Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu uzyskał na początku grudnia 2006 roku prestiżową międzynarodową akredytację EPAS (European Programme Accreditation System), którą posiadają najlepsze szkoły biznesu w Europie. W lutym 2012 roku kolejny proces reakredytacyjny zakończył się sukcesem i przedłużeniem akredytacji.

 

Absolwenci Programu Executive MBA uzyskają:

Dyplom ukończenia studiów Executive Master of Business Administration wydany wspólnie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz ISCTE Business School,

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,

Certyfikat ukończenia warsztatów językowych Business Communication Skills.

 

W 2014 roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla pracowników przedsiębiorstw należących do Klubu Partnera UEP – 10% rabat od kwoty czesnego (przy zgłoszeniu należy powołać się na niniejszą wiadomość).