Sollers Consulting to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej.

Została założona w 2000 roku w Warszawie przez ekspertów w dziedzinie doradztwa operacyjnego i IT. Naszą misją jest pomoc Klientom w osiągnięciu lepszych wyników biznesowych poprzez projekty zwiększające ich innowacyjność.

https://youtu.be/Dyuf1EWnqJk

Sollers Consulting jest ukierunkowany na branże: ubezpieczeniową, bankową i leasingową. W swojej pracy Sollers Consulting łączy wiedzę biznesową z kompetencjami w nowych technologiach.

Firma współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie, w tym z Guidewire, Moody’s Analytics, Microsoft, Oracle, TIA Technology.

Zespół Sollers Consulting zrealizował różnorodne projekty dla ponad 50 grup finansowych z całego świata, takich jak PKO BP, Millennium, Raiffeisen, Talanx (Warta), Generali i Proama.

W codziennej pracy firma wykorzystuje nowoczesne metody zarządzania projektami, m.in. metodykę Agile. Sollers Consulting jest też pionierem wykorzystania podejścia Responsive Web Design w projektowaniu i programowaniu.

Siłą Sollers Consulting jest zgrany zespół profesjonalistów: firma zatrudnia blisko 300 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów w Warszawie, Lublinie i Kolonii.


Zapraszamy do obopólnej współpracy!

www.sollers.eu