Uczymy już od 35 183 dni
Executives in Residence

Jim Link

CHRO at the Society for Human Resource Management, former CHRO Randstad North America

Jim Link pełni funkcję członka zarządu ds. zasobów ludzkich w Society for Human Resource Management (SHRM). Zrzeszając ponad 315 000 członków na całym świecie, SHRM jest największym stowarzyszeniem zawodowym z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi na świecie i wiodącym głosem w sprawach związanych z pracownikami i miejscem pracy.


Kariera Jima Linka przechodziła kolejno przez role o rosnącym zakresie odpowiedzialności w różnych branżach i firmach, w tym General Electric, Pillsbury Company, Porsche Cars i Randstad. W swojej ostatniej roli jako członka zarządu ds. zasobów ludzkich w Randstad North America kierował globalnym zespołem 150 specjalistów z zakresu HR, którzy odegrali kluczową rolę w przekształceniu firmy w wielokrotnie nagradzanego, integracyjnego i zrównoważonego światowego lidera.


Jim Link służył pełnił role przywódcze jako wolontariusz w kilku organizacjach, w tym w Radzie Fundacji SHRM, Radzie Doradczej ds. Kapitału Ludzkiego przy Atlanta Federal Reserve Bank oraz Human Resources Leadership Forum.


Jim ukończył studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Stanowym w Murray. Oprócz swojego zaangażowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, pełni role wykładowcy Executive MBA kampusie Azji i Pacyfiku Uniwersytetu Liège (Belgia) w Tajpej na Tajwanie.